Krzysztof Włodarczyk znów pójdzie siedzieć?! Kolejny wyrok, kara pozbawienia wolności! [TYLKO U NAS]

2021-06-21 12:47
Krzysztof Włodarczyk przed Sądem Rejonowym w Płońsku
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Krzysztof Włodarczyk przed Sądem Rejonowym w Płońsku

Kilka dni temu Krzysztof Włodarczyk został skazany przez Sąd Rejonowy w Płońsku. Wymierzono mu karę dziesięciu miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli aż tak pobłażliwy nie był. Niewykluczone, że wkrótce "Diablo" ponownie trafi za kratki!

W odpowiedzi na nasze zapytanie w odpowiedzi Sądu czytamy - "W dniu 23 marca 2020 r. w Warszawie na ul. Prostej K. W. nie zastosował się do zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, obowiązującego od dnia 21.12.2018 r. do 21.12.2021 r. orzeczonego wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia z datą uprawomocnienia w dniu 3.12.2019 r".

Krzysztof Włodarczyk ponownie skazany! Sąd nie miał litości! [TYLKO U NAS]

Za ten sam czyn były mistrz świata na początku tego roku trafił za kraty aresztu na warszawskim Służewcu, z kolei kilka dni temu została skazany na 10 miesięcy ograniczenia wolności.

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli tak "litościwy" nie był.

"(...) wymierzył mu karę 5 (pięciu) miesięcy pozbawienia wolności oraz na podstawie art. 42 § 1 a pkt. 2 k.k. orzekł wobec oskarżonego środek karny w postaci zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym na okres 2 (dwóch) lat" - czytamy w odpowiedzi.

Wyrok jest nieprawomocny.

SKANDAL na niespotykaną skalę! Powalił rywala na deski, a potem... [WIDEO]

Pismo z Sądu Rejonowego w Warszawie
Autor: fot. materiały prasowe Pismo z Sądu Rejonowego w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze