SKANDAL na niespotykaną skalę! Powalił rywala na deski, a potem... [WIDEO]

2021-06-21 10:57
Pedro Tabares kopie Saula Faraha
Autor: fot. YT Pedro Tabares kopie Saula Faraha

W przeszłości byliśmy świadkami wielu skandali w boksie. Jednak tego, co wydarzyło się ostatnio w Boliwii, jeszcze nie widzieliśmy. Jeden z pięściarzy powalił drugiego na deski, ale zamiast poczekać aż sędzia go wyliczy, rzucił się na niego i... zaczął go kopać. Do tego stopnia, że złamał przeciwnikowi nos.

W Boliwii debiutujący Pedro Tabares skrzyżował rękawice z Saulem Farahem. Był lepszy, a w 6. rundzie kontrującym lewym posłał rywala na deski. Sędzie jednak nie zdążył zacząć liczyć Faraha, bo Tabares dopadł do leżącego pięściarza i zaczął go okładać.

Szeremeta nie sprawił niespodzianki. Munguia boleśnie rozbił polskiego boksera

I to nie tylko rękoma. W ruch poszły także nogi i ostatecznie Farah skończył batalię ze złamanym nosem. Oczywiście sędzia nie miał innego wyjścia i zdyskwalifikował Tabaresa.

Co ciekawe stawką tego pojedynku był pas mistrza Boliwii w nowej kategorii wagowej bridger. Farah sięgnął po niego w grudniu zeszłego roku, pokonując Rosendo Mercado.

Krzysztof Włodarczyk ponownie skazany! Sąd nie miał litości! [TYLKO U NAS]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE