Tomasz Adamek: Córka chciała zostać modelką. Wybiłem jej to z głowy [ZDJĘCIA]

2019-04-12 4:56
Tomasz Adamek, córka Weronika
Autor: Facebook

Tomasz Adamek (42 l.) zakończył sportową karierę, ale nie narzeka na nudę. Były bokser chwali sobie spokojne życie emeryta. - Mam co robić. Doglądam prac budowlanych w naszym domu, robię dodatkową szafę na ubrania, by moje dziewczyny miały gdzie trzymać swoje stroje - powiedział nam Adamek, który jest dumny ze swoich dwóch pięknych córek. Jedna z nich chciała zostać modelką. - Ale wybiłem jej to z głowy - zdradza "Góral". Zobaczcie ZDJĘCIA.

Tomasz Adamek ma dwie córki - 22-letnią Roksanę i 19-letnią Weronikę.
- Czas szybko leci i moje córki to już dorosłe panny. Roksana w lipcu przyszłego roku wyjdzie w Polsce za mąż. Jej narzeczony Arkadiusz to bardzo fajny chłopak, lubię go - mówi Adamek. - Jest urzędnikiem miejskim w New Jersey. Są bardzo zgodną i dobraną parą. Obydwoje są weganami. Czasami coś spróbuje z ich potraw, ale ja jeść tylko zieleniny bym nie mógł, jestem stworzeniem mięsożernym - dodaje ze śmiechem "Góral", którego starsza córka Roksana uczy się na studiach pielęgniarskich i pewnie wybierze kierunek dietetyka.

Młodsza córka byłego boksera też chyba pójdzie w ślady mamy i starszej siostry. 19-letnia Weronka również chce zostać pielęgniarką. Wcześniej marzyła jednak o innej karierze. Chciała zostać modelką.
- Pewnie tak jak mama będzie pracowała na sali operacyjnej. Weronika, tak jak ja, jest twarda i nie boi się widoku krwi. Jest wysoka i szczupła. Był czas, że chciała zostać modelką, ale wybiłem jej to szybko z głowy. W życiu trzeba mieć wykształcenie i zawód, to jest podstawa sukcesu. Obiecałem jej, że kiedy będziemy w Polsce, weźmie udział w sesji zdjęciowej, ale dla zabawy i przyjemności - zdradził Tomasz. Czy Weronika Adamek mogłaby zostać modelką? Zdecydowanie! Poniżej zdjęcia.

Zapytany, czy znów zobaczymy go w ringu, odpowiedział, że pewnie stoczy walkę pokazową, ale nie wie, jeszcze kiedy.
- Mogę to zrobić i za dziesięć lat, mam na to czas. Póki co zajmuje się domem i pilnuje swoich biznesów. Zrobiło się w końcu ciepło i niedługo zacznę biegać, bo kiedy tyle lat się uprawiało sport, nie da się kompletnie o nim zapomnieć - kończy były pięściarz.

sundaze🧡💫 Post udostępniony przez weronika adamek (@wadamek1)
days in the s☀️n Post udostępniony przez weronika adamek (@wadamek1)
🌸🌸🌸 Post udostępniony przez weronika adamek (@wadamek1)
got u & all ur cravings💋 Post udostępniony przez weronika adamek (@wadamek1)
SPF SZN Post udostępniony przez weronika adamek (@wadamek1)
s t a y • s a l t y Post udostępniony przez weronika adamek (@wadamek1)
sunshine baby🌤 Post udostępniony przez weronika adamek (@wadamek1)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze