TOMASZ ADAMEK wyjawia dzień planowanej walki: 18 czerwca.

2021-01-12 21:47 dch
Tomasz Adamek na święta: Bóg dał nam upomnienie
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Tomasz Adamek na święta: Bóg dał nam upomnienie

27 miesięcy minęło od ostatniej walki Tomasza Adamka. 44-letni polski bokser nie przestaje myśleć o powrocie na ring. Podał konkretną datę.

Już w początku grudnia minionego roku Tomasz Adamek oświadczył, ze chciałby wejść między liny ringu w połowie czerwca 2021 roku. Teraz pada konkretna data dnia: 18 czerwca.

W rozmowie z Przemysławem Garczarczykiem dla portalu polsatsport.pl Adamek oświadczył, że nadal ćwiczy i że chce wiosną rozpocząć przygotowania do walki. Oczywiście za wcześnie jeszcze, by mówić o tym, kto może być jego rywalem.

„Co do powrotu... Zaraz po świętach Wielkanocnych polecę do [trenera] Gusa Currena, na Florydę. Potrenuję tam kilka tygodni, wrócę do siebie i polecę jeszcze raz. Takie dwa etapy, jakieś 8-9 tygodni, żeby dojść do normy, bo lata lecą. Ale chcę pokazać, że 44 to tylko liczba. Chcę wrócić 18 czerwca i wygrywać.” - zadeklarował były mistrz świata zawodowców dwóch kategorii wagowych. 

2/12/2020   Wiemy kiedy Tomasz Adamek WRÓCI na ring! Jest KONKRETNY TERMIN     https://sport.se.pl/sporty-walki/boks/tomasz-adamek-powrot-kiedy-walka-konkretny-termin-aa-gNP8-V9Hp-tD97.html?preview=s0Qbyh/LPfzY6RCCZ94E6zktPt6eNFneasrzcRlCycQ%3D

Ostatnim występem Adamka było starcie w wadze ciężkiej z Jarrellem Millerem w Chicago. Ważący 145 kg i liczący sobie wówczas 30 lat Amerykanin pokonał 42-letniego i lżejszego o 41 kg Adamka przez nokaut w 2. rundzie.

Bilans ringowy „Górala” to 59 walk: 53 zwycięstwa i 6 porażek.

Najnowsze