Tyson Fury

i

Autor: AP PHOTO Tyson Fury

Walka Fury-Usyk

Tyson Fury nie pozostał dłużny! W takim sposób odpowiedział Usykowi

2023-02-03 11:02

Jedna z najbardziej emocjonujących walk w kategorii ciężkiej może odbyć się już w kwietniu. Pojedynek pomiędzy Tysonem Fury, a Ołeksandrem Usykiem wstępnie jest zaplanowana na 29 kwietnia, data walki unifikacyjnej nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Wymiana zdań na linii dwóch pięściarzy trwa, jeden jak i drugi nie zamierza odpuścić.

Wszyscy kibice boksu zaostrzają zęby na pojedynek pomiędzy Tysonem Furym i Ołeksandrem Usykiem. Na szali tej walki będą wszystkie pasy. Ukrainiec jest w posiadaniu tytułów: IBF, WBA, WBO oraz magazynu "The Ring", natomiast zielony pas WBC należy "Króla Cyganów", który jeszcze niedawno chciał zmierzyć się z Anthonym Joshuą, jednak sytuacja się skomplikowała, ponieważ Usyk odebrał wszystkie tytuły Brytyjczykowi. W wadze ciężkiej walka o tron toczy się teraz tylko tak naprawdę pomiędzy Furym, a Usykiem. Obaj pięściarze przed historyczną walką rozpoczęli wojnę psychologiczną, na zaczepkę Ukraińca szybko odpowiedział "Król Cyganów".

Tyson Fury nie pozostał dłużny! Tak odpowiedział na zaczepkę Usyka

Usyk w mediach społecznościowych udostępnił nagranie, Ukrainiec znajduje się w basenie i łapie się za brzuch, mówiąc: - Hej, brzuchu, idę po ciebie. W przeszłości 36-latek wielokrotnie śmiał się z brzucha Brytyjczyka, tym razem też się odniósł do "balastu" "Króla Cyganów".

Fury nie pozostał dłużny i szybko odpowiedział przyszłemu rywalowi. - Jestem brzuchem, a duże brzuchy zjadają króliki. To właśnie zamierzam zrobić, zjeść go. Najpierw zacznijmy tę walkę. Kiedy ustalimy datę i miejsce, wtedy się zacznie - podsumował "Król Cyganów".

Zdaniem "The Sun" największy pojedynek w wadze ciężkiej ostatnich 25 lat ma odbyć się w Arabii Saudyjskiej.

Sonda
Kto wygra walkę Fury-Usyk?
Krzysztof Głowacki nie chce, by znowu przełożyli mu walkę | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze