Krzysztof Włodarczyk

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Krzysztof Włodarczyk

Walka "Diablo" Włodarczyk - Gomez TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Maximiliano Jorge Gomez GIA 3 6.11 stream live online na jakim programie?

2021-11-06 13:46

Walka "Diablo" Włodarczyk - Gomez TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać walkę Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Maximiliano Jorge Gomez 6.11 stream live online na jakim programie? Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wrócił do ringu po dłuższej przerwie i po raz drugi w tym roku staje do walki, gdzie tym razem zmierzy się w walce wieczoru z Maximiliano Jorge Gomezem. GIA 3 Włodarczyk - Gomez gdzie oglądać TV TRANSMISJA NA ŻYWO. "Diablo" Włodarczyk - Maximiliano Jorge Gomez stream live online.

Gala Challenger's Boxing Night by GIA 3 TRANSMISJA NA ŻYWO TV. Gdzie oglądać walkę Włodarczyk - Gomez na jakim programie? 

Kibice boksu oraz Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka mają dużo powodów do zadowolenia, bowiem sobotni wieczór 6 listopada znów będą mogli spędzić przez telewizorem, oglądając kawał dobrego boksu. W Nowym Sączu, podczas gali Challenger's Boxing Night by GIA 3, będziemy świadkami aż pięciu pojedynków, które elektryzują już na długo przed starem gali. Lwia część kibiców czekać będzie oczywiście na starcie Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Maximiliano Jorge Gomez, które jest walką wieczoru Challenger's Boxing Night by GIA 3. Zanim jednak do tego dojdzie, w ringu będziemy mogli zobaczyć starcia Aleksander Bereżewski - Jose Luis Castillo, Jan Czerklewicz - Juris Zundovskis, Łukasz Pławecki - Radoslav Estocin, Kamil Gardzielik - Nicolas Luque. 

Dla Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka będzie to drugi pojedynek w tym roku. Pięściarz wrócił do ringu po dłuższej przerwie w lipcu tego roku, gdy zmierzył się z Wadymem Nowopaszynem. Pojedynek ten skończył się wygraną "Diablo" w 8. rundzie. Wcześniej Włodarczyk pojawił się jednak w ringu prawie dwa lata wcześniej, bijąc się z Taylorem Mabiką w listopadzie 2019 roku. Pojedynki Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka zawsze cieszą się niezwykłą popularnością i nie inaczej jest tym razem. Dobrą wiadomością dla fanów z pewnością będzie fakt, że walkę Włodarczyk - Gomez będą mogli obejrzeć na antenie TVP Sport. 

Walka Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Maximiliano Jorge Gomez gdzie oglądać TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Włodarczyk - Gomez GIA 3 na jakim programie?

Gala Challenger's Boxing Night by GIA 3, na której zobaczymy m.in. starcie Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Maximiliano Jorge Gomez zaplanowana jest na sobotę 6 listopada i rozpocznie się o godzinie 20:00. TRANSMISJA NA ŻYWO prowadzona będzie przez stację TVP Sport. Kibice boksu będą mieli również okazję zobaczyć galę Challenger's Boxing Night by GIA 3 oraz walkę Włodarczyk - Gomez poprzez stream live online, za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Starcie "Diablo" Włodarczyk - Jorge Gomez będzie walką wieczoru gali i można się spodziewać, że Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pojawi się w ringu ok godziny 21:30-22:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze