Gromda 9, Popek, Tomasz Adamek

i

Autor: GROMDA GROMDA: Popek - Tomasz Adamek

Wielki hit Popek - Adamek na gołe pięści?! Gorący face to face przed GROMDA 9, tajemnicze słowa

2022-06-09 19:19

GROMDA doskonale wie, jak rozgrzać kibiców! Nie dość, że na dziewiątej gali pod tym szyldem poznamy pierwszego mistrza federacji, to Mariusz Grabowski przygotował prawdziwą niespodziankę. Podczas oficjalnego ważenia na scenie pojawili się nowi członkowie gromdziarskiej rodziny - Popek i Tomasz Adamek. Pomiędzy nimi doszło nawet do gorącego face to face, a włodarz skomentował całą sytuację tajemniczymi słowami!

O powrocie Adamka mówi się głośno od dłuższego czasu. Ostatnia jego walka miała miejsce w październiku 2018 roku. Wówczas został boleśnie znokautowany przez Jarrella Millera i wydawało się, że stracił zapał do boksu. Jednak chęć rozstania z ringiem na własnych warunkach jest silniejsza. Były mistrz świata w boksie nie ukrywa, że chciałby się jeszcze pożegnać z fanami. Jego wspaniała kariera dobiega już końca, ale nikt nie spodziewał się, że 45-latek odważy się na tak szalony ruch. "Góral" związał się z GROMDĄ i być może już niedługo zawalczy na gołe pięści!

Co to jest GROMDA? Zasady walk na gołe pięści GROMDA. Na czym polega GROMDA?

Rywalem Adamka może zostać dobrze znany Paweł "Popek" Mikołajuw. W ostatnich latach skupił się on na MMA. Ma na koncie głośne walki w KSW, a od pewnego czasu związany był z FAME MMA. To właśnie w tej freak fightowej federacji doznał kontuzji na początku starcia z Normanem Parke’em podczas FAME 13. O tej walce mówiło całe środowisko sportów walki, a złamanie palca być może pozbawiło „Króla Albanii” występu już na GROMDZIE 9. Stał się on jednym z bohaterów piątkowej gali, a na jubileuszowej, dziesiątej edycji może być jednym z wojowników!

W galerii poniżej przypomnisz sobie największe sukcesy Tomasza Adamka!

Popek – Adamek na GROMDA 10?! Piorunujące zestawienie

Zarówno Popek, jak i Adamek dołączyli do GROMDY przed dziewiątą galą i natychmiast zrobiło się głośno o ich przyszłości. Fani zaczęli spekulować, czy oni też spróbują swoich sił w brutalnych walkach na gołe pięści. Okazuje się, że taki plan faktycznie wpadł do głowy Mariusza Grabowskiego, bowiem już na ważeniu przed GROMDA 9 obydwaj pojawili się na scenie i dolali oliwy do ognia! Ich gorący face to face błyskawicznie rozgrzał kibiców.

Trenował w nocy przed finałem Gromdy! "Będziemy się napiep**** do upadłego" [WIDEO]

Sonda
Czy Tomasz Adamek powinien zakończyć karierę?

- Nie będę nic mówił. Wiadomo, że zbliża się jubileuszowa gala numer 10. Dlatego robimy wszystko, żeby było ciekawie i interesująco. Zobaczymy. Robimy pierwsze face to face - powiedział szef federacji, zapowiadając starcie Popka i Adamka twarzą w twarz. Wcześniej konferansjer także wypowiedział się w tym tonie. - Teraz zrobi się niezwykle poważnie. Popek vs "Góral". Już bez uśmiechów, już teraz tak jak ma być, bo wiecie, o co tu się toczy stawka i gra - powiedział zanim przekazał mikrofon Grabowskiemu. Sam Adamek również podkręcił atmosferę!

- Zaczynam z Popkiem pierwszą walkę - rzucił tuż po wejściu na scenę, po czym zawodnicy dość żartobliwie starli się na scenie. Na razie wciąż brakuje oficjalnego potwierdzenia, a wszystkie te słowa są niezwykle tajemnicze, jednak nie da się ukryć, że coś jest na rzeczy. Być może więcej dowiemy się już podczas samej gali GROMDA 9.

Twarda gra na gali Gromda 8
Najnowsze