TOTALbet Punchdown 5: Zuluzinho

i

Autor: Instagram / Zuluzinho TOTALbet Punchdown 5: Zuluzinho

180-kilogramowy potwór z PRIDE ustrzeli kolejnych Polaków? Rozlosowano drabinkę turnieju TOTALbet Punchdown 5

2021-09-27 20:09

Zbliża się już piąty turniej największej organizacji walk "na liście"! 22 października podczas TOTALbet Punchdown 5 dojdzie do emocjonującego pojedynku - pierwszy raz z tyloma gwiazdami zza granicy. We Wrocławiu w pojedynkach na plaskacze zmierzy się 180-kilogramowym potworem z przeszłością w PRIDE. Czy "Zuluzinho" ustrzeli kolejnych Polaków? W poniedziałek szefowie organizacji Jakub "Ptyś" Henke i Patryk "easy" Dzięcioł rozlosowali pary nowego turnieju!

Nadchodzi kolejna gala największej organizacji walk na plaskacze. TOTALbet Punchdown 5 z pewnością dostarczy olbrzymich emocji i, co ważne, będzie przełomowym wydarzeniem w historii federacji. W szesnastoosobowym turnieju weźmie udział wielu zawodników z za granicy! Obcokrajowcy, którzy przyjadą do kraju nie będą jednak amatorami. Nie można mówić o przypadkowych osobach z łapanki. Jeden z nich, potwór z Brazylii to "Zuluzinho", który bił się na PRIDE z byłym rywalem Mariusza Pudzianowskiego "Butterbeanem", Fedorem Emelialenko czy Ikuhisą Minową, legendą Pancrase, PRIDE czy byłym mistrzem UFC Antonio Rodrigo Nogueira.

TOTALbet Punchdown 5: Rozlosowano pary turniejowe

W poniedziałek, 27 września wylosowano pary turnieju TOTALbet Punchdown 5! Co ciekawe, w pierwszej rundzie nie dojdzie do żadnego międzynarodowego starcia. Niewykluczone, że potężny 180-kilowy potwór z Brazylii w półfinale imprezy zmierzy się z Dawidem "Zalesiem" Zalewskim, który sieje postrach na całym świecie. Najpierw będzie musiał jednak pokonać Karola "Bułę" Filasińskiego, a potem jeszcze lepszego z pary Artur Waluś - Adrian "Dziku" Żebrowski.

Sam "Zaleś" zmierzy się z zawodnikiem MMA z Brazylii, Tiago "Tiagao" Cardoso. Po drugiej stronie drabinki zobaczymy m.in. triumfatora ostatniego turnieju TOTALbet Punchdown Marcina "Kostrzesia" Kostrzewskiego. Nie zabraknie także Nikolasa Totha czy Marka "Marasa" Nerynga, autora najbrutalniejszego nokautu w superfighcie.

TOTALbet Punchdown 5 DRABINKA TURNIEJOWA

Lewa część drabinki:

Artur Waluś vs Adrian "Dziku" Żebrowski

"Zuluzinho" vs Karol "Buła" Filasiński

Edison Lopes vs Jakub "Dudzio" Dudczyk

Dawid "Zaleś" Zalewski vs Tiago "Tiagao" Cardoso

Prawa strona drabinki:

Marek "Maras" Neryng vs Dawid "Jasiu" Kołodziejczyk

Peter "Aligator" Truchlik vs Krzysztof "Siwy" Sobański

Jakub "Ślepok" Przybyła vs Nikolas "Predator" Toth

Piotr "Peres" Krezel vs Marcin "Kostrześ" Kostrzewski

BONUS BGC WŚCIEKŁY PO PORAŻCE! Sędziowie TŁUMACZĄ WERDYKT walki z ŻUROMEM | PUNCHDOWN
Sonda
Będziesz oglądał TOTALbet Punchdown 5?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze