23-latka BRUTALNIE ZAMORDOWANA na imprezie. Wielka tragedia w rodzinie zawodnika MMA

2020-10-17 7:50 dko
znicz, świeczka
Autor: East News

Ostatnie dni dla zawodnika mieszanych sztuk walki, Devonte Smitha są jednymi z najtrudniejszych w życiu. Amerykanin otrzymał niedawno tragiczną informację o śmierci jego siostry. 23-letnia Dariene została zabita przez nieznanych sprawców przed klubem nocnym. Smith apeluje o pomoc w schwyceniu sprawców morderstwa.

Devonte Smith w zawodowej karierze MMA stoczył dwanaście walk z czego aż dziesięć zakończył zwycięstwem. Jego umiejętności nie umknęły uwadze włodarzom największej federacji mieszanych sztuk walki na świecie, a więc amerykańskiego UFC. Dla tej organizacji 27-latek stoczył trzy walki. Ostatnią z nich przegrał, a jego pogromcą okazał się Khama Worthy. Przygotowania Smitha do kolejnego starcia w UFC zostały mocno zaburzone, a wszystko to przez tragedię, która wydarzyła się w ostatnich dniach w jego rodzinie.

Tomasz Hajto zawalczy w klatce MMA? Stanowcza deklaracja

Prezes FEN odpowiada Wrzoskowi: OCHŁOŃ, NIE CZARUJ LUDZI! [Arena Koloseum #8]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Amerykańskie media kilka dni temu poinformowały o morderstwie, do którego doszło przed klubem nocnym w Columbus w stanie Ohio. W wyniku postrzału 23-letnia Dariene Smith zmarła. Kobieta osierociła dwójkę dzieci. Policji nadal nie udało się znaleźć sprawców, dlatego w poszukiwania postanowił włączyć się sam zawodnik mieszanych sztuk walki.

Narzeczona Szpilki ZMNIEJSZYŁA PIERSI. Znamy powód szokującej decyzji [ZDJĘCIE]

W mediach społecznościowych opublikował zdjęcia z kamer monitoringu, na których widać potencjalnych sprawców.  - Nadal szukamy osób, które zabrały moją siostrę ode mnie. Każdy w Cleveland albo Columbus, kto ma podejrzenia, że zna tych ludzi proszony jest o kontakt - czytamy w poście Smitha. Menedżer zawodnika po śmierci Dariene zorganizował zbiórkę pieniędzy na jej pogrzeb.

Najnowsze