Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański: ale bitka gwiazd programu "Lombard. Życie pod zastaw"! Dziesiątki ciosów, szczęka z betonu [FAME MMA 10 WYNIKI]

2021-05-15 22:55 Rafał Mandes
Arkadiusz AroY Tańcula - Mateusz Muran Murański
Autor: fot. FAME MMA Arkadiusz "AroY" Tańcula - Mateusz "Muran" Murański

Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański to była szósta walka na gali FAME MMA 10. Panowie są gwiazdami programu "Lombard. Życie pod zastaw" i w oktagonie stoczyli wycieńczającą bitwę. Dwie pierwsze rundy zgarnął Tańcula i choć w trzeciej odsłonie cudem dotrwał do końca, to ostatecznie cieszył się ze zwycięstwa. Tańcula po pojedynku został podłączony pod tlen.

FAME MMA 10 RELACJA NA ŻYWO

Od pierwszych sekund premierowej rundy Tańcula rzucił się na rywala, jak wygłodniałe zwierzę na ofiarę. Trafił rywala wiele razy mocno w twarz, Murański szybko zaczął krwawić, ale jakimś cudem ani razu nie padł i dotrwał do końca tego starcia.

Pierwsza runda zabrała obu panom mnóstwo sił i w drugiej odsłonie "wojownicy" ostatkiem sił próbowali zadawać ciosy. Ponownie to Tańcula był stroną przeważającą, ale Murański wręcz szokował odpornością na ciosy. Tancula zadał dziesiątki ciosów, ale nie był w stanie powalić rywala.

Trzecia runda to była walka o tlen. O dziwo to Murański zachował odrobinę więcej sił i ostatnia odsłona należała do niego. Brakowało jednak kończącego ciosu ze strony Murańskiego i choć ta runda należała do niego, to całą batalię w pełni zasłużenie wygrał Tańcula. Zwycięzca po walce osunął się na matę i został mu podany tlen.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze