Arkadiusz Tańcula, Mateusz Murański

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula, Mateusz Murański

szokujące podejrzenia

Arkadiusz Tańcula w strachu o zdrowie Mateusza Murańskiego! Szokująca teoria, nie krył swoich podejrzeń. Chodzi o "Starego Murana" [WIDEO]

2022-11-07 11:50

Po ostatniej walce Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 15, zawodnicy zakopali topór wojenny i postanowili zakończyć ciągnący się konflikt. Okazuje się jednak, że od tamtej chwili Arek Tańcula nie miał zbyt wielu okazji do rozmowy z Mateuszem, a dodatkowo zaniepokoił go brak "Murana" podczas FAME 16, gdzie walczył jego ojciec. Wtedy gwiazdor FAME MMA wysnuł niepokojące podejrzenia.

Rodzina Murańskich nie ma najlepszego okresu w federacji FAME MMA. Podczas ubiegłej gali, która oznaczona była numerem 16, Jacek Murański doznał trzeciej porażki w organizacji, a dodatkowo ważą się obecnie losy jego umowy z FAME MMA, która właśnie dobiegła końca i może nie zostać przedłużona. Arkadiusz Tańcula z kolei zwrócił szczególną uwagę na fakt, że pomimo walki "Starego Murana" z Robertem Pasutem, na wydarzeniu nie pojawił się jego syn Mateusz. Przyszły rywal Maksymiliana Wiewiórki na FAME 17 ma pewną niepokojącą teorię, co mogło stać się z Mateuszem.

Arkadiusz Tańcula boi się o Mateusza Murańskiego. Gwiazdor FAME MMA ma pewne podejrzenia

Oficjalnie "Muran" przygotowuje się do swojego kolejnego pojedynku, który będzie miał miejsce na gali HIGH League 5, jednak takie argumenty nie przekonują Tańculi. - Bije się jego tata... On powinien być tutaj gdzieś, a go nie ma! Ku*** ja się obawiam, że ten Jacek poje**** go zamknął w piwnicy i go gdzieś przetrzymuje. Za pogodzenie się z Tańculą, za kolegowanie się z Pasutem... To się wydaje śmieszne, ale to nie jest śmieszne. Tak może być naprawdę. Mi się wydaje, że tam jest jakaś tragedia i coś się dzieje - wyznał zaniepokojony gwiazdor FAME MMA w rozmowie z "Super Expressem". Zobaczcie całą rozmowę z Arkadiuszem Tańculą, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej.

Sonda
Kto z dwójki Wardęga - Murański powinien zostać w FAME MMA?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze