Artur Szpilka został zrugany przez trenera. Poszło o walkę z Załęckim, zgasił entuzjazm boksera

2022-09-21 13:46

Artur Szpilka pokonał Denisa Załęckiego w swojej drugiej walce w formule MMA. Walka zakończyła się jednak w sposób niezbyt widowiskowy, bo już w pierwszej rundzie Załęckiego wyeliminowała kontuzja i tak naprawdę nie mogliśmy w pełni przekonać się, na co stać tego dnia obu zawodników. W sieci pojawiło się nagranie z rozmowy Szpilki z jego trenerem po walce. Anzor Azhiev nie był zadowolony z postawy swojego podopiecznego.

Artur Szpilka zrobił sobie przerwę od boksu i sprawdza się w formule mieszanych sztuk walki. Do tej pory w klatce pojawił się dwa razy i dwa razy wygrał. Najpierw na gali KSW 71 pokonał Sergieja Radczenkę, a niedawno rozprawił się z Denisem Załęckim na gali HIGH League 4. Druga z walk potrwała bardzo krótko i trudno powiedzieć, który zawodnik był lepszy, bo tak naprawdę „Bad Boya” szybko wyeliminowała kontuzja. A jej przebieg mógł być bardzo ciekawy, bo na samym początku Załęcki rzucił się na Szpilkę z potężnym gradem ciosów, których bokser musiał unikać z niemałym wysiłkiem. Okazuje się, że po walce średnio zadowolony był nawet trener Szpilki.

Gigantyczna przemiana Mameda Khalidova po porażce z Soldiciem. Tak wygląda teraz! Haruje przed walką z Mariuszem Pudzianowskim

Zobacz zdjęcia z walki Szpilka - Załęcki na gali HIGH Legaue 4! Kliknij w galerię poniżej:

Artur Szpilka nie słuchał trenerów? Ciekawa rozmowa po walce

W sieci pojawiło się nagranie zza kulis gali HIGH League 4. Na nim słychać wymianę zdań pomiędzy Arturem Szpilką i jego trenerem. - On mnie trafił ciosem i widziałem, że leci cepem i go ściągnę. K**wa tak nastawiałem się, że…- mówił Szpilka, ale szybko jego entuzjazm został przygaszony -  Ale po co? Ty miałeś robić to, co masz robić, a nie myśleć – odpowiedział mu Anzor Azhiev.

Fani Marty Linkiewicz będą zawiedzeni! Muszą uzbroić się w cierpliwość, „Linkimaster” odkryła karty

Trener prowadzący Szpilkę nie był zadowolony z tego, co robił w klatce jego podopieczny. - To ty robisz, my myślimy. Wiesz, o co chodzi, ty robisz to, co my mówimy – podkreślił Azhiev – Miałeś zachodzić. A po co w ogóle do niego podszedłeś? Mówiłem ci do narożnika od razu – dodał.

Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze