Marta Linkiewicz

i

Autor: materiały prasowe Fame MMA

Ważne informacje

Fani Marty Linkiewicz będą zawiedzeni! Muszą uzbroić się w cierpliwość, „Linkimaster” odkryła karty

2022-09-21 10:31

Marta Linkiewicz po serii 4 zwycięstw w końcu musiała uznać swojej rywalki! W walce o trzy pasy „Linkimaster” przegrała z Anielą „Lil Masti” Bogusz na gali FAME MMA 15. Jedna z ulubienic fanów tej federacji w swojej karierze we freak-fightach na 7 walk przegrała tylko 2 i obie właśnie przeciwko „Lil Masti”. Fani, którzy wyczekują kolejnych walk Marty Linkiewicz, muszą uzbroić się w cierpliwość.

Marta Linkiewicz przez długi czas była niepokonana w FAME MMA. Od porażki z „Lil Masti” na gali FAME MMA 4 „Linkimaster” świetnie radziła sobie z kolejnymi przeciwniczkami. Najpierw pokonała Zusje, później rozprawiła się także z Martirenti. Najtrudniejsze zadanie czekało ją w starciu z Kamilą Wybrańczyk, którą pokonała po niejednogłośnej decyzji sędziów. Po tym starciu pewnie wygrała także walkę z Karoliną Brzuszczyńską, co oznaczało, że miała już naprawdę pokaźną serię czterech zwycięstw z rzędu. Niestety, miesiące treningów i kolejne zwycięstwa nie sprawiły, że zdołała ona zrewanżować się „Lil Masti” za pierwszą porażkę. Na FAME MMA 15 Aniela Bogusz znów okazała się lepsza i stała się właścicielem aż trzech pasów: Królowej freak fights wagi OPEN, mistrzyni Fame MMA wagi koguciej kobiet oraz mistrzyni Fame MMA wagi OPEN. Fani mogę z pewnością czuć się nieco zawiedzeni, bo sama Marta Linkiewicz przyznała, że obecnie nie ma planów na kolejną walkę.

Kim jest Bandura FAME MMA 16? Patryk Bandurski, nowa gwiazda FAME MMA 16 kim jest? Bandura FAME MMA 16

Kulisy FAME MMA 15

Linkiewicz odkryła karty

Marta Linkiewicz o tym, że w najbliższym czasie nie zobaczymy jej w klatce, poinformowała na Instagramie przy okazji zwykłej relacji z treningów. „Linkimaster” wrzuciła zdjęcie z siłowni, które podpisała bardzo wymownie – Walki nie mam żadnej w planach, więc jest czas na zbudowanie siły Hulka – napisała gwiazda FAME MMA nawiązując do postaci superbohatera z uniwersum Marvela.

Marta Linkiewicz zatopiła ponętne usta w swoim chłopaku! Intymne chwile pary wyciekły do internetu, nazwała go lizaczkiem

Co dalej? Marta Linkiewicz jako jedna z najpopularniejszych zawodniczek w świecie freak-fightów na pewno nie będzie narzekała na brak ofert, więc trudno sobie wyobrazić, aby jej przerwa od walk trwała bardzo długo. Na razie jednak fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram / Marta Linkiewicz Marta Linkiewicz
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze