Patryk Bandurski, Bandura FAME MMA 16

i

Autor: FAME MMA Patryk Bandurski, Bandura FAME MMA 16

kolejna gwiazda FAME MMA

Kim jest Bandura FAME MMA 16? Patryk Bandurski, nowa gwiazda FAME MMA 16 kim jest? Bandura FAME MMA 16

2022-09-20 18:23

Federacja FAME MMA rozpoczęła przygotowania do kolejnej gali, FAME MMA 16. Po ogłoszeniu walki wieczoru, w której zmierzą się Marcin Dubiel oraz Mateusz "Tromba" Trąbka, przyszedł czas na kolejnego zawodnika, którym okazał się "Bandura". Sprawdźcie, kim jest Bandura FAME MMA 16? Patryk Bandurski, nowa gwiazda FAME MMA 16 kim jest? Bandura FAME MMA 16.

Federacja FAME MMA nie zwalnia tempa. Niedługo po ostatniej gali FAME MMA 15, która odbyła się pod koniec sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie, włodarze postanowili opublikować pierwsze informacje na temat FAME MMA 16. Oprócz daty następnego wydarzenia, które odbędzie się w Arenie Gliwice, fani freak fihtowej organizacji poznali również bohaterów walki wieczoru. Zmierzą się w niej Marcin Dubiel oraz Mateusz "Tromba" Trąbka. To jednak nie koniec informacji na temat gali FAME MMA 16. 

Mariusz Pudzianowski otrzymał zaskakującą wiadomość od fana! Mężczyzna walnął prosto z mostu. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał

Bandura kolejnym zawodnikiem FAME MMA 16. Patryk Bandurski dołącza do freak fightowej federacji

Szefowie organizacji postanowili szybko odkryć kolejne karty i zdradzili tożsamość kolejnej gwiazdy, którą przyjdzie nam zobaczyć podczas FAME MMA 16 w Arenie Gliwice. Okazuje się, że będzie nim Patryk Bandurski, znany w internecie szerzej jako "Bandura". 

Wygląd Conora McGregora wywołał ogromne poruszenie! Krótki film legendy UFC wielu może przerazić

High League - PRZYGASZONY BOMBA PO PORAŻCE Z FERRARIM

Kim jest Bandura FAME MMA 16? Patryk Bandurski, nowa gwiazda FAME MMA 16 kim jest? Bandura FAME MMA 16

O ile spora część internautów oraz fanów FAME MMA może znać Patryka Bandurskiego, to z pewnością nie brakuje również osób, które zastanawiają się, kim jest Bandura, któremu przyjdzie walczyć na gali FAME MMA 16. Podobnie jak spora część gwiazd federacji, Bandurski jest YouTuberem i członkiem duetu "Bungee". Ponadto jest współzałożycielem Crackhouse, członekiem ekipy YFL, a także streamerem. Od teraz może również mówić o sobie "zawodnik FAME MMA". Gala FAME 16 odbędzie się już 5 listopada w Arenie Gliwice. 

Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV założyła obcisłą sukienkę i się zaczęło... Internauci nie mogli sobie tego odmówić

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze