FAME MMA 16: Tromba - Dubiel

i

Autor: Instagram/FAME MMA FAME MMA 16: Tromba - Dubiel

Pierwsze konkrety

FAME MMA 16: Znamy szczegóły gali! Federacja ogłosiła elektryzującą walkę wieczoru

2022-09-19 19:30

FAME MMA nie zwalnia tempa! Freak fightowa federacja zorganizuje w tym roku jeszcze jedną galę, o czym mówiło się od dłuższego czasu. Teraz znamy już szczegóły gali FAME MMA 16! Organizacja ogłosiła datę i miejsce wydarzenia, a także elektryzującą walkę wieczoru. O wszystkim na temat FAME 16 dowiesz się w poniższym artykule.

Fani freak fightów nie mogą narzekać na nudę. Całkiem niedawno, 26 sierpnia, odbyła się gala FAME MMA 15, a federacja ta ogłosiła już kolejne wydarzenie. Stało się to kilka dni po głośnej gali HIGH League 4 (17 września), a także kilkanaście dni przed PRIME SHOW MMA 3 (1 października). Natężenie freak-fightowych gal jest naprawdę duże, co pokazuje, jakim zainteresowaniem cieszą się te eventy. Nic dziwnego, że włodarze kują żelazo póki gorące. Najlepszym zobrazowaniem tej sytuacji jest zestawienie walki wieczoru FAME 16. Głównym punktem tej gali będzie starcie Marcina Dubiela z Mateuszem "Trombą" Trąbką. Obaj zachwycili kibiców podczas poprzednich tegorocznych gal, a teraz skrzyżują ze sobą rękawice.

Mocne słowa Artura Szpilki o freakach po gali High League! Wskazał, co mu nie pasuje, jasne stanowisko

Kulisy FAME MMA 15

FAME MMA 16: Znamy szczegóły gali! Intrygująca walka wieczoru

Dubiel był prawdziwym bohaterem ostatniej imprezy pod szyldem FAME MMA. Na piętnastej odsłonie wygrał niemal 18-minutową batalię longiem z Kacprem Błońskim. Obaj zawodnicy byli na skraju wyczerpania, ale to chłopak Natalii "Natsu" Karczmarczyk okazał się lepszy i odniósł wielkie zwycięstwo, które przeszło do historii. Z kolei "Tromba" pokazał się ze znakomitej strony podczas FAME 14, gdy w debiucie pokonał w świetnym stylu w main evencie Tomasza "Gimpera" Działowego. Starcie Dubiel - Tromba jest też kolejną walką z udziałem byłych członków Teamu X i Ekipy Friza, co podgrzewa atmosferę.

Albert Sosnowski zmasakrował Denisa Załęckiego! Dragon nie zostawił na Bad Boyu suchej nitki, padły ostre słowa

Na FAME MMA 16 zadebiutuje prawdopodobnie seksowna "Liza"!

Gala FAME MMA 16 odbędzie się już 5 listopada w Arenie Gliwice! Po raz kolejny freak fighty zawitają do tej nowoczesnej hali, a głównym punktem wieczoru będzie właśnie walka Dubiel - Tromba. Innymi zawodnikami, których można się spodziewać w klatce, są m.in.: "Liza", "Szymoool", Piotr "Szeli" Szeliga i Robert "Sutonator" Pasut. Z pewnością federacja ogłosi więcej szczegółów w najbliższym czasie, a wielkimi krokami zbliża się też pierwsza konferencja przed FAME 16.

Sonda
FAME MMA 16: Dubiel - Tromba: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze