Albert Sosnowski, Denis Załęcki

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express/HIGH League Albert Sosnowski, Denis Załęcki

Nie miał litości

Albert Sosnowski zmasakrował Denisa Załęckiego! Dragon nie zostawił na Bad Boyu suchej nitki, padły ostre słowa

2022-09-19 17:47

Denis Załęcki był największym pechowcem gali HIGH League 4. Na jego walkę z Arturem Szpilką czekały setki tysięcy kibiców, ale pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie w związku z kontuzją "Bad Boya". Wygrana "Szpili" w takim stylu nie zadowoliła nikogo, a Denis nie krył rozczarowania po walce. Zareagował na to Albert Sosnowski! Były znakomity pięściarz zmasakrował Załęckiego. "Dragon" w ostrych słowach rozliczył się z gwiazdą freak fightów.

Walka Szpilki z Załęckim budziła ogromne emocje od chwili ogłoszenia. Starcie byłego pretendenta do mistrzostwa świata wagi ciężkiej w boksie ze streetfighterem intrygowało nie tylko fanów freak fightów, lecz także środowisko sportowe w Polsce. Oczekiwania były wielkie, jednak pojedynek zakończył się przedwcześnie. "Szpila" wygrał przez poddanie werbalne, bowiem "Bad Boy" doznał kontuzji po próbie backfista w 1. rundzie. Kibice byli rozczarowani, gdyż początek starcia zwiastował olbrzymie emocje. Załęcki ruszył na faworyta z całych sił i trafił go kilkoma mocnymi ciosami. Były pięściarz czekał na kontrę, ale się jej nie doczekał, a i tak zapisał drugie zwycięstwo w MMA na swoim koncie. Nie przyniosło mu ono szczególnej radości, a przegrany właściciel federacji The WAR nie krył rozczarowania takim rozstrzygnięciem.

Marcin Najman bez ogródek o walce Szpilka - Denis Załęcki! "El Testosteron" nie miał w tej kwestii żadnych złudzeń

High League - Artur Szpilka GORZKO po wygranej z Denisem!

Albert Sosnowski zmasakrował Denisa Załęckiego! "Dragon" nie zostawił na "Bad Boyu" suchej nitki

Załęcki na gorąco po walce zwrócił uwagę na fakt, że rywal nie trafił go ani jednym ciosem, a decyzja o wyjściu do walki z naderwanym więzadłem nie była optymalna. O jego kontuzji głośno mówiło się jeszcze przed galą, ale "Bad Boy" i tak postanowił zawalczyć i musi pogodzić się z bolesną porażką. Słowa gwiazdy HIGH League po przegranej nie spodobały się Albertowi Sosnowskiemu, który ostro rozliczył się z czołowym polskim freak fighterem.

Damian Janikowski szczerze o freak-fightach. Zawalczy w FAME MMA albo High League? Jasna odpowiedź!

Konrad Karwat błysnął na gali HIGH League 4!

"Kasztan niech się jeszcze ku**a jak on to mówi popłacze. Jest słaby i tyle" - były pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej WBC skomentował tak wywiad z Załęckim po HIGH League 4 na profilu facebookowym Super Express Sport. Słowa "Bad Boya" ewidentnie nie przypadły mu do gustu, jednak tak ostra ocena z pewnością nie spodoba się 25-latkowi.

"Dragon" stoczył w zawodowej karierze 60 walk, z których 49 wygrał, 9 przegrał, a 2 zremisował. Po zakończeniu kariery skrzyżował jeszcze rękawice z Przemysławem Saletą podczas charytatywnego wydarzenia w czerwcu 2021 roku. Za jego największe osiągnięcia uważa się mistrzostwo świata WBF, mistrzostwo Europy EBU i walkę o tytuł WBC z Witalijem Kliczką w 2010 r.

Albert Sosnowski ostro o Denisie Załęckim

i

Autor: Facebook/Super Express Sport Albert Sosnowski ostro o Denisie Załęckim
Sonda
Kto wygrałby walkę Albert Sosnowski - Denis Załęcki?
Najnowsze