Marcin Najman

i

Autor: Twitter/ MarcinNajman Marcin Najman

wymowny komentarz

Marcin Najman bez ogródek o walce Szpilka - Denis Załęcki! "El Testosteron" nie miał w tej kwestii żadnych złudzeń

2022-09-19 8:46

Pojedynek Artura Szpilki z Denisem Załęckim na gali HIGH League 4 był jednym z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych pojedynków, jednak ze względu na kontuzję "Bad Boya" zakończył się już w pierwszej rundzie. To, co działo się w oktagonie postanowił skomentować Marcin Najman, który nie miał żadnych złudzeń co do tego, że kontuzja rywala pomogła "Szpili" wygrać.

Kiedy federacja HIGH League ogłosiła, że na gali z numerem 4 pojawi się Artur Szpilka, fani z niecierpliwością wyczekiwali jego kolejnego starcia w MMA. To jednak nie potrwało długo, bowiem "Szpila" i Denis Załęcki musieli zakończyć starcie już w pierwszej rundzie. Wszystko przez kontuzję "Bad Boya", który podobnie jak wcześniej Robert Burneika, doznał urazu nogi po próbie backfista. To, co działo się w klatce podczas walki Szpilka - Załęcki postanowił skomentować Marcin Najman. 

Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV założyła obcisłą sukienkę i się zaczęło... Internauci nie mogli sobie tego odmówić

Marcin Najman wprost po walce Szpilka - Załęcki na HIGH League 4! "El Testosteron" nie miał wątpliwości, musiał powiedzieć to głośno

Częstochowski pięściarz po zakończeniu gali HIGH League 4 postanowił skomentować kilka walk, które miały miejsce w Arenie Gliwice, a jedną z nich było oczywiście starcie Artura Szpilki i Denisa Załęckiego. "El Testosteron" nie miał jednak wątpliwości, że kontuzja "Bad Boya" znacznie pomogła "Szpili", bowiem do czasu kontuzji Załęckiego, był to trudny bój dla Szpilki. 

Takiej deklaracji po Arturze Szpilce niewielu się spodziewało. Padły słowa o przerwie, powiedział to wprost

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Szpilka?

Marcin Najman bez ogródek o walce Szpilka - Denis Załęcki! "El Testosteron" nie miał w tej kwestii żadnych złudzeń 

Częstochowianin oglądając to, co dzieje się w klatce nie miał wątpliwości, że "Bad Boy" postawił "Szpili" twarde warunki. - Denis tak jak zapowiedział, tak zrobił, czyli ruszył ostro do ataku i Artur przyjął jego grę, ponieważ nie zachodził (...) tylko przyjął tą wymianę. W pewnym sensie stanął i myślę, że wynik byłby sprawą otwartą, gdyby nie ta kontuzja, a kontuzja była wyraźna. Kto wie, może kiedyś dojdzie do jakiegoś rewanżu... - komentował po gali HIGH League 4 Marcin Najman. 

Wygląd Conora McGregora wywołał ogromne poruszenie! Krótki film legendy UFC wielu może przerazić

Artur Szpilka po zwycięstwie na gali High League 4

Co Iga Świątek ma wspólnego z... Kubicą?

Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Iga Świątek rakietą numer jeden. Co wspólnego ma z Robertem Kubicą? Jak NIEMCY przywitali Lewandowskiego?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze