Marta Linkiewicz

i

Autor: Screenshot Instagram/linkimaster

Namiętne zdjęcie!

Marta Linkiewicz zatopiła ponętne usta w swoim chłopaku! Intymne chwile pary wyciekły do internetu, nazwała go lizaczkiem

2022-09-04 7:55

Marta Linkiewicz jest ostatnio na ustach wszystkich fanów polskiego freak-fightu. Celebrytka przegrała walkę wieczoru na FAME MMA, ale na całe szczęście, znalazła ukojenie w nowej relacji, O ile gwiazda federacji już pochwaliła się wcześniej swoją nową miłością, o tyle teraz do internetu wyciekło nagranie, na którym okazuje mężczyźnie dużo czułości, nazywając go "lizaczkiem". Mamy zdjęcie!

Marta Linkiewicz w końcu zaznaje szczęścia w miłości. O ile celebrytka przez długi czas unikała wchodzenia w relacje, o tyle teraz ma przy sobie osobę, którą kocha ze wzajemnością. Na najnowszej publikacji "Linkimaster" na mediach społecznościowych znalazło się krótkie nagranie, na którym całuje ona swojego nowego chłopaka. Intymne chwile pary wyciekły do internetu!

Skandal w trakcie meczu FC Barcelona! Pomylili nazwisko Lewandowskiego, kuriozalne zachowanie

Marta Linkiewicz z nowym chłopakiem. Pokazała się z nim tuż po FAME MMA

O ile w kuluarach mówiło się, że Marta Linkiewicz od pewnego czasu jest w związku, o tyle gwiazda sprawą pochwaliła się dopiero po ostatniej gali FAME MMA, na której przegrała z Anielą Bogusz. Mimo że starcie w walce wieczoru bardzo emocjonalnie wpłynęło na celebrytkę, która tuż po przegranej nie mogła ukryć łez i wielkich emocji, o tyle już dzień później na swoich mediach społecznościowych wstawiła zdjęcie z koncertu, na którym znalazła się z tajemniczym mężczyzną. Tym razem gwiazda poszła o krok dalej i zamieściła krótkie nagranie, na którym całuje swojego oblubieńca.

Kolejne trafienie Roberta Lewandowskiego w lidze hiszpańskiej! Fantastyczna bramka reprezentanta Polski, pokazał klasę

Aby zobaczyć zdjęcia Marty Linkiewicz bez stanika, przejdź do galerii poniżej.

Marta Linkiewicz zatopiła usta w nowym ukochanym. Nazywa go lizaczkiem!

Na najnowszej publikacji Marty Linkiewicz w mediach społecznościowych widzimy, jak cauje się ona ze swoim ukochanym i nie wstydzi się okazywać mu czułości publicznie. Dużo o uczuciach Linkiewicz względem mężczyzny świadczy fakt, jak go nazywa.

- Lizaczek mój - określiła mężczyznę Marta Linkiewicz.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze