Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Znowu to zrobili!

Skandal w trakcie meczu FC Barcelona! Pomylili nazwisko Lewandowskiego, kuriozalne zachowanie

2022-09-04 7:32

Robert Lewandowski zaliczył kolejny świetny występ w barwach FC Barcelona, a jego drużyna pokonała słynną Sevillę 3:0. Kiedy Polak zdobył drugą bramkę meczu, na tablicy świetlnej na stadionie pojawiło się nazwisko Polaka, jednak w dość zmienionej formie. Jak widać, Hiszpanie nadal mają problem z tym, aby zapisywać nazwisko kapitana reprezentacji Polski w poprawnej formie. Mamy zdjęcie!

Ostatni mecz Barcelony był kolejnym pokazem klasy Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik, który w tym okienku transferowym zamienił FC Bayern na Barcelonę, strzelił bramkę na 2:0, a Duma Katalonii odniosła zasłużone zwycięstwo nad Sevillą. Niestety, Hiszpanie pomylili nazwisko gracza reprezentacji Polski, o czym świadczy napis, który pojawił się na tablicy świetlnej. Obok takiego widoku nie da się przejść obojętnie, to prawdziwy skandal.

FC Barcelona bez problemu rozbija Sevillę. Lewandowski z kolejnym golem, ale mógł mieć więcej

Nazwisko Lewandowskiego pomylone przez Hiszpanów. To nie pierwszy raz

Okazuje się, że zapisywanie nazwiska jednego z najlepszych piłkarzy świata jest dość problematyczne dla Hiszpanów. Na stadionie Sevilli, nazwisko Lewandowskiego zostało zapisane jako "Lewandsowski". Z pierwzzą taką sytuacją w przypadku Polaka spotkaliśmy się, gdy grał on sparing przeciwko Juventusowi Turyn. Wtedy to realizator telewizyjny, prezentujący składy drużyn, przy Polaku napisał "Lewandoski". 

- Z nazwiskiem dalej problemy... - napisał na swoim Twitterze dziennikarz Eleven Sports, Mateusz Majak.

Kolejne trafienie Roberta Lewandowskiego w lidze hiszpańskiej! Fantastyczna bramka reprezentanta Polski, pokazał klasę

Lewandowski sprawia problemy Hiszpanów. Już raz nazwali go Niemcem

O ile pomylenie nazwiska Lewandowskiego to dość duży skandal, o tyle sama Barcelona popełniła dość kuriozalny błąd, prezentując Polaka. Przypomnijmy, że gdy ogłaszano transfer Polaka, strona internetowa klubu z Katalonii opisywała gracza reprezentacji Polski jako Niemca. Widać, że Hiszpanie muszą jeszcze trochę popracować nad tym, aby wszystko było tak, jak należy.

Sonda
Ile goli strzeli Robert Lewandowski w lidze hiszpańskiej w tym sezonie?
Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze