Metamorfoza legendy KSW

Gigantyczna przemiana Mameda Khalidova po porażce z Soldiciem. Tak wygląda teraz! Haruje przed walką z Mariuszem Pudzianowskim

2022-09-21 12:59

Mamed Khalidov stoczy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim na grudniowym KSW? Legendarny wojownik jest gotowy na pojedynek z inną ikoną organizacji. Wszyscy czekają już na potwierdzenie tego hitowego starcia. Mamed Khalidov ma wrócić do klatki po porażce z Roberto Soldiciem w grudniu 2021 roku. Tak wygląda teraz! Przeszedł gigantyczną przemianę.

KSW szykuje ogromny hit? Wiele wskazuje na to, że podczas grudniowej gali w Gliwicach dojdzie do emocjonującego starcia Mariusz Pudzianowski – Mamed Khalidov. Dwie ikony organizacji mają wejść do klatki na KSW 77 na Śląsku. Mamed Khalidov wróci do klatki po porażce z Roberto Soldiciem, który brutalnie go znokautował, szokując świat sportów walki. Teraz pochodzący z Czeczenii wojownik ma stoczyć jeszcze bardziej wymagającą walkę. Pudzianowski ostatnio fenomenalnie powalił na deski Michała Materlę.

Mamed Khalidov nie wahał się ani chwili! Zadali mu ważne pytanie, a odpowiedź przyszła błyskawicznie. Nie zostawił wątpliwości

Mamed Khalidov przeszedł przemianę. Tak teraz wygląda!

Mamed Khalidov przed potencjalnym starciem z Mariuszem Pudzianowskim, które może zostać ogłoszone już niedługo, przeszedł ogromną przemianę. W połowie września opublikował w mediach społecznościowych nagranie z jednego z treningów. Swoim wyglądem zaskoczył wielu kibiców. Nikt nie spodziewał się takiej przemiany w prezencji.

Zobacz, jak teraz wygląda Mamed Khalidov w galerii poniżej. Kliknij w galerię i sprawdź.

Trudno nie dostrzec, że Mamed Khalidov zapuścił włosy i wygląda zupełnie inaczej niż przy okazji poprzedniego pojedynku. - Do fryzjera – napisał z przymrużeniem oka jeden z kibiców. - Mamed nigdy nie obcinaj tych wspaniałych loków. Są bajeczne – napisał inny fan Mameda Khalidova.

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Khalidov?

Kim jest Mamed Khalidov? Osiągnięcia, sukcesy, bilans walk

Mamed Khalidov to jedna z ikon organizacji KSW. Zawodnik pochodzący z Czeczenii stoczył do tej pory 45 pojedynków w zawodowym MMA. Od 2007 roku jest związany z organizacją KSW. Był mistrzem organizacji wagi średniej.

Ewa Brodnicka szokuje! Pokazała się całkowicie nago, gorące zdjęcie można zobaczyć tylko za pieniądze!

Bił się dla wielu światowych organizacji. Mamed Khalidov mierzył się w Europie, Stanach Zjednoczonych czy Japonii. Pierwszą walkę stoczył w 2004 roku w Wilnie w Shooto Lithuania.

Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze