Jan Błachowicz - Israel Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka dzisiaj UFC 259

2021-03-06 22:45 CH
Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka? UFC 259 Błachowicz - Adesanya GODZINA walki dzisiaj
Autor: Tomasz Radzik Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka? UFC 259 Błachowicz - Adesanya GODZINA walki dzisiaj

Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka UFC 259 Błachowicz - Adesanya GODZINA walki dzisiaj. To jedna z najważniejszych walk w historii polskiego MMA. Jan Błachowicz broni po raz pierwszy mistrzostwa świata UFC w wadze półciężkiej w walce z niepokonanym Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą. To starcie dwóch mistrzów. Adesanya jest posiadaczem pasa w niższej kategorii i postanowił rzucić wyzwanie Polakowi. - Będzie ode mnie szybszy, ale szybkość to nie wszystko. Pokażę mu "Legendarną Polską Siłę" - zapowiada. Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka na gali UFC 259.

Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walka UFC 259

Jan Błachowicz kontra Israel Adesanya. Starcie dwóch mistrzów UFC rozpala emocje kibiców na całym świecie. – Przygotowaliśmy go najlepiej, jak potrafiliśmy. Jest w doskonałej formie. Teraz wszystko w jego rękach i nogach. Choć wiadomo, że czasami o wszystkim decyduje dyspozycja dnia. Staraliśmy się jak najlepiej dobrać sparingpartnerów. Jesteśmy gotowi, aby wygrać sobotnią walkę - mówi Robert Złotkowski - trener Polaka. "Cieszyński Książę" po raz pierwszy bronić będzie pasa, który wywalczył w niezwykle efektowny sposób. I znów bukmacherzy nie dają mu większych szans. Czy Błachowicz po raz kolejny utrze im nosa? - Wszystko, co osiągnąłem, osiągnąłem dzięki ciężkiej pracy. Nie jestem mistrzem, bo dużo gadam. Udowodniłem, że mogę być najlepszy i jestem z tego dumny. Jestem mistrzem i chce nim pozostać jeszcze długo - mówi Jan Błachowicz, który zapowiada, że przyszykował niespodziankę wyraźnie lżejszemu rywalowi. - Będzie ode mnie szybszy, ale szybkość to nie wszystko - podkreśla Polak. - Pokażę mu "Legendarną Polską Siłę". Po tej walce będę wreszcie szanowany. To ja a nie Adesanya będzie wielką gwiazdą UFC - dodaje Błachowicz przed galą UFC 259 w Las Vegas. – Czy Adesanya ma słabe punkty? Oczywiście, każdy ma jakieś słabości - dodaje trener Złotkowski. - Mamy swój plan na tę walkę i Janek będzie starał się przełamać rywala. Wszystko będzie można zobaczyć w trakcie walki. Wiadomo, że Adesanya jest bardzo ruchliwy i będzie trzeba to zniwelować. Jednak Janek nie może go ganiać po oktagonie - podkreśla trener Błachowicza.

Jan Błachowicz - Israel Adesanay O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY walka?

Jan Błachowicz jako mistrz UFC zarobi za walkę z Israelem Adesanyą ogromne pieniądze. Zdaniem portalu Sportinfree.com Polak już za samo pojawienie się w klatce zgarnie 430 tys. dolarów. Do tego dojdą wpływy z pay-per-view oraz ewentualne bonusy za zwycięstwo i najlepszy występ na gali. W sumie „Cieszyński Książę” może zgarnąć nawet ok. 800 tys. dolarów, czyli 3 mln zł, choć to będzie zależeć od wielu czynników. W sumie w latach 2014–2020 Błachowicz stoczył dla UFC 15 walk. Zaczynał od wypłat na poziomie 30–35 tys. dolarów. Najwięcej zarobił za ostatnią walkę z Dominickiem Reyesem, po której został mistrzem – blisko 300 tys. dolarów (1,1 mln zł).

Błachowicz - Adesanya O KTÓREJ GODZINIE walczy Błachowicz UFC GODZINA walki

Jan Błachowicz broni po raz pierwszy mistrzostwa świata UFC w wadze półciężkiej w walce z niepokonanym Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą. To starcie dwóch mistrzów. Adesanya jest posiadaczem pasa w niższej kategorii i postanowił rzucić wyzwanie Polakowi. - Będzie ode mnie szybszy, ale szybkość to nie wszystko. Pokażę mu "Legendarną Polską Siłę" - zapowiada Błachowicz. To jego trzecia walka w Las Vegas, ale po raz pierwszy jest pojedynkiem wieczoru. Polak zapewnia jednak, że całe zamieszanie wokół starcia z Adesanyą mu nie przeszkodzi. - Dojrzałem mentalnie do tych wydarzeń. Ogarniam to wszystko, co dzieje się wokół mnie. Nie spina mnie to, a raczej staram się tym cieszyć i dobrze bawić. Wiem już, jak odpowiednio się przygotować. W porównaniu z Polską jest dziewięć godzin różnicy, więc przyleciałem tu ponad dwa tygodnie przed walką, aby uniknąć problemów z aklimatyzacją. Mam po prostu więcej doświadczenia - podkreśla Błachowicz. Polak pracowicie spędził czas przed walką z Adesanyą. – Przez pierwsze dziesięć dni, zanim jeszcze zostaliśmy zamknięci w tzw. bańce, cieszyliśmy się pobytem w Las Vegas na tyle, na ile mogliśmy. My raczej uciekamy z miasta, więc robiliśmy wypady w góry i na rowery po pustyni. Oczywiście odwiedziliśmy też kasyna. Jednak nie po to, aby przehulać pieniądze, a raczej z ciekawości. Do tego dochodziły treningi. Skupiliśmy się, aby przestawić się na tutejszy czas.

UFC 259 Adesanya - Błachowicz GODZINA walki

Walka Jan Błachowicz - Israel Adesanya to pojedynek wieczoru na gali UFC 259 w Las Vegas, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (6-7 marca). Początek walki Błachowicz - Adesanya w niedzielę ok. godziny 6.30-7.00 polskiego czasu. Transmisja tv na żywo z gali UFC 259 i walki Błachowicz - Adesanya na antenie Polsatu Sport. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze