Chłopak zawodniczki jak Spiderman. Powiesił się na niej i zakrył rękami NAGI BIUST i łono [ZDJĘCIE]

2020-04-06 15:48 FAN
Paige VanZant - seksowna fighterka UFC
Autor: Instagram Paige VanZant - seksowna fighterka UFC

Paige VanZant postanowiła w dość osobliwy sposób przypominać swoim fanom o konieczności pozostawania w domu. Wojowniczka MMA publikuje odważne zdjęcia razem ze swoim chłopakiem, pokazując jak spędza z nim kwarantannę. Ostatnio ukochany powiesił się na niej niczym Spiderman i dzielnie skrywał rękami jej nagi biust i łono!

Nie ma wątpliwości, że Paige VanZant jest jedną z najseksowniejszych MMA na całym świecie. Amerykanka walczy dla największej organizacji UFC, choć jej karierę zdecydowanie wstrzymały liczne kontuzje. 26-latka wygrała do tej pory 8 z 12 pojedynków, pięciokrotnie kończąc je przed czasem. Ostatnio udało jej się pokonać Rachael Ostovich w styczniu zeszłego roku.

Obłędnie SEKSOWNA zawodniczka UFC świeci GOŁĄ PUPĄ w kuchni, gotując posiłek! Te ZDJĘCIA to już przesada?!

Zawodniczka przechodzi teraz rehabilitację, ale wygląda na to, że po kontuzji nie ma już śladu. Po zakończeniu pandemii koronawirusa z pewnością wróci do ringu. Na swoim Instagramie pokazuje, że jest całkowicie zdrowa. Co więcej, ma na tyle siły, by utrzymać na plecach... swojego chłopaka! Od kilku dni VanZant publikuje na Instagramie rozbierane zdjęcia z ukochanym.

Podczas kwarantanny, mężczyzna uwiesił się na jej plecach niczym Spiderman głową w dół i... bohaterosko schował jej gołe piersi i łono. Paige nie została długo dłużna i zakryła dłońmi krocze swojego chłopaka!

Najnowsze