Coś pękło w Mariuszu Pudzianowskim, gdy zobaczył, co paskudnego zrobili z nim w sieci. Niespotykanie ostro!

2021-04-19 12:43 jwa
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski w ostatnim czasie stał się jednym z najgorętszych nazwisk w Internecie. "Pudzian" opublikował wpis, w którym wspominał swoje dzieciństwo i wychowanie twardą ręką. To nie spodobało się wszystkim. Pewne głosy krytyczne poszły za daleko. - Bydlaku! - krzyczał na jednym z nagrań Pudzianowski do internauty, który postanowił wyprowadzić cios poniżej pasa. Jednocześnie okazało się, że ikona polskiego sportu od lat pomaga potrzebującym dzieciom.

Mariusz Pudzianowski w ostatnim czasie znowu znalazł się w centrum zainteresowania i to nie tylko kibiców. Po tym, jak "Pudzian" opublikował na Facebooku swoje wspomnienia z dzieciństwa, wybuchła prawdziwa burza w sieci! Pudzianowski opowiedział między innymi o tym, jak był wychowywany. Legendarny sportowiec przyznał, że zdarzało się, że dostawał lanie od mamy, dodając, że z pewnością nie należał do najłatwiejszych dzieci. Jednocześnie podkreślił, że taki sposób wychowania doprowadził go do miejsca, w którym się znalazł i wiele zawdzięcza swojej mamie. To wystarczyło, by w sieci rozgorzała wielka dyskusja światopoglądowa. Niektórzy z internautów swoją złość na materiały "Pudziana" przekuli w niezwykle brutalne wpisy w mediach społecznościowych. Po jednym z nich Pudzianowski postanowił zareagować. W galerii poniżej znajdziecie niezwykle mocne wideo, które wojownik KSW i były mistrz świata strongmanów opublikował, odnosząc się do zarzutów pod swoim adresem.

Mariusz Pudzianowski o dzieciach

Na Mariusza Pudzianowskiego spadła ostra krytyka po słowach na temat wychowywania dzieci twardą ręką. Wielu oskarżało go w sieci, że jest nieczuły na krzywdę najmłodszych. Prawda jest jednak zupełnie inna. Na materiale wideo Mariusz Pudzianowski wyraźnie podkreślił, że od lat pomaga potrzebującym dzieciom. "Ja od 25 lat pomagam dzieciom chorym i z rodzin patologicznych" - napisał w opisie przy materiale wideo na Facebooku legendarny sportowiec.

Wściekły Pudzianowski ma już dość

Mariusz Pudzianowski po jednym z wpisów internauty miał już po prostu dość. Postanowił na wideo odnieść się do całego zamieszania. Szczególnie ubodło go zestawienie jego wizerunku ze zdjęciami zmaltretowanych dzieci. - Bydlaku! - krzyczał na wideo do autora tego posta, wzywając go jednocześnie, by stawił się na treningu siłowym i wtedy sprawa może zostać rozwiązana w trybie sportowym.

Sprawdź: Adam Małysz z żoną wpadli w ogromne problemy finansowe i musieli sprzedawać majątek. Teściowie rzucili się na ratunek

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze