Borys Mańkowski

i

Autor: East News Borys Mańkowski

"Don Kasjo" zawalczy z byłym mistrzem KSW? Borys Mańkowski tego nie wyklucza! Stawia jeden warunek

2021-09-07 21:07

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych freak-fighterów w Polsce. Samozwańczy "Król FAME MMA" wyzywa na pojedynek kolejnych, poważnych przeciwników. Czy celebryta znany m.in. z Warsaaw Shore wejdzie do klatki z byłym mistrzem KSW, Borysem Mańkowskim? "Tasmański Diabeł" podczas programu FAME Cage odpowiedział na pytanie, czy wyszedłby z nim do walki.

Kolejni zawodowcy próbują swoich sił na freak-fightowych galach. Na gali FAME MMA bił się już Norman "Stormin" Parke, były zawodnik UFC. Ostatnio w klatce pojawiła się była mistrzyni świata w boksie, Ewa Brodnicka. Teraz do ringu właśnie z Irlandczykiem wejdzie Borys Mańkowski na FAME MMA 11. Podczas programu FAME Cage "Diabeł Tasmański" został zapytany, czy wyszedłby do klatki z jedną z największych gwiazd freak-fightowej federacji, Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Dla wielu ta odpowiedź może być zaskoczeniem.

Jan Błachowicz czyta synowi do snu. Książka. którą wybrał zwala z nóg

"Don Kasjo" vs Mańkowski w FAME MMA?

Były mistrz organizacji KSW nie wyklucza ewentualnego pojedynku z Kasjuszem Życińskim. Celebryta najpierw będzie musiał jednak spełnić jeden, poważny warunek. "Don Kasjo" musiałby wrócić na sportową ścieżkę. - Gdyby wrócił na taką sportową ścieżkę i nagle by zrobił jakieś 10 walk i zacząłby być znany z tego, że jest dobrym bokserem, to wtedy wiadomo! Tak naprawdę ja chce się bić z lepszymi. Na dzień dzisiejszy nie, ale udowodniłby w ringu wygrywają - nie wykluczał ewentualnego starcia Mańkowski.

Don Kasjo przebalował fortunę w kasynie. Ile? Dowiesz się z naszej galerii!

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński jest jedną z największych gwiazd organizacji. Jego obecny bilans w FAME MMA to 4-1 (przegrał jedynie z Normanem Parkem, choć sam tej porażki nie zalicza). Nie wiadomo, z kim zmierzy się w kolejnym starciu. Nieoficjalnie mówiło się, że jednym z rywali mógłby być... Bombardier, potężny Senegalczyk, który miał bić się na KSW z Mariuszem Pudzianowskim.

- Chłop jest większy od Pudzianowskiego o głowę i w ogóle gabarytowo. Jak ja mówiłem o tym znajomym, to oni odpowiadali, że jestem pierd******, że on mnie zabije. Ja bym się jednak nie bał wyjść do niego - zaznaczył Życiński.

"Don Kasjo" nie boi się 140-kilogramowego potwora! "Znajomi mówią, że on mnie zabije" [TYLKO U NAS]

Don Kasjo: "Don Kasjo" o walce z Bombardierem. Będzie hitowe starcie?
Sonda
Kto wygra walkę Norman Parke - Borys Mańkowski na FAME MMA 11?
Najnowsze