Adrian Cios, Michał Cichy - zadyma PRIME MMA

i

Autor: YouTube PRIME MMA Adrian Cios, Michał Cichy - zadyma PRIME MMA

PRIME MMA

Dziennikarz został uderzony przez zawodnika MMA. Adrian Cios nie wytrzymał, wyprowadził cios

2022-08-30 13:19

Zagotowało się podczas pierwszej konferencji przed galą PRIME Show MMA. Na gali w Radomiu odbędzie się pierwsze starcie dziennikarza sportów walki Michała Cichego z Adrianem Ciosem. W poniedziałkowy wieczór zawodnicy stanęli twarzą w twarz. Cios został wyprowadzony przez Adriana Ciosa. Zrobiło się gorąco!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala PRIME Show MMA! Radomska gala szykuje się naprawdę interesująco. Na początku października PRIME Show MMA dostarczy ogromnych emocji. W jednym z ciekawszych pojedynków dziennikarz od lat zajmujący się sportami walki i do niedawna konferansjer organizacji Michał Cichy zmierzy się z influencerem Adrianem Ciosem. Podczas spotkania face-to-face zrobiło się gorąco. Cios zdecydował się wyprowadzić cios, który był wycelowany w Cichego.

PRIME MMA: Dziennikarz uderzony przez Adriana Ciosa

Adrian Cios i Michał Cichy ostro rozmawiali ze sobą podczas konferencji prasowej. W końcu stanęli przed sobą twarzą w twarz. Cios chciał uderzyć rywala z liścia, ale nie trafił z najbliższej odległości, co wywołało szeroki uśmiech na twarzy Cichego.

Kiedy gala PRIME Show MMA 3?

Trzecia edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 1 października w Radomiu! PRIME 3: Street Figher odbędzie się w Radomskim Centrum Sportu, mogącym pomieścić 5,6 tysiąca widzów. Transmisja tylko w systemie PPV na PRIMEMMA.tv!

Kulisy Prime Show MMA 2. Byliśmy w oktagonie pełnym krwi!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze