EFM SHOW 2 - gdzie oglądać galę Materli dzisiaj?

i

Autor: Liubomir Asenov / LAP.bg EFM SHOW 2 - gdzie oglądać galę Materli dzisiaj?

EFM SHOW 2 - gdzie oglądać galę Materli dzisiaj? Walka Materli z Rimbonem w internecie. Transmisja TV i stream online 11.09.2021

2021-09-11 15:40

Już 11 września gala EFM SHOW 2! Walka Materla - Rimbon wzbudza wśród fanów bardzo duże emocje. To jednak nie koniec pasjonujących pojedynków podczas EFM SHOW 2! Wcześniej do klatki wejdzie Norman Parke, który zawalczy z Maciejem "Irokezem" Jewtuszko. Panowie już sprawdzili swoją odporność, robiąc zadymę podczas ceremonii ważenia. Gdzie oglądać galę EFM SHOW 2 z walką Materla - Rimbon? Gala EFM SHOW 2 w internecie - transmisja tv i stream online dzisiaj 11.09.2021.

EFM SHOW 2 TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać walkę Materli dzisiaj?

Moise "Swamp" Rimbon będzie przeciwnikiem Michała Materli podczas gali EFM SHOW 2 w Bułgarii. Zawodnicy zmierzą się w umownym limicie wagowym 88 kg. Francuz bez namysłu przyjął propozycję tego pojedynku. To zawodnik z oldschoolowym podejściem, który nie odmawia walk ani wyzwań. Rywala szybko zaakceptował też Materla, który chce uporać się z demonami przeszłości. Legenda polskiego MMA znów wejdzie do klatki! Michał Materla (37 l., 29-8) po porażce z Roberto Soldiciem zawalczy w Sofii na EFM SHOW 2. Jego przeciwnikiem będzie Moise Rimbon (40 l., 25-13-3), który pokonał go 15 lat temu na WFC. Kto będzie górą w wielkim rewanżu?

EFM SHOW 2: Materla vs Rimbon: Jest szacunek, a nie oblewanie się rzygami

Po latach Michał „Cipao” Materla chce wyrównać rachunki, bo od tamtej pory wiele się w jego sportowym życiu zmieniło. – To był ciężki pojedynek. Rimbon był dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem. Przełamał mnie, narzucił swój styl i wygrał. Dla mnie to będzie fajna okazja, by się zrewanżować i pokazać, że jestem w zupełnie innym miejscu niż kiedyś – mówił Materla, współwłaściciel EFM SHOW. Francuz jest jednak pewny siebie. – Materla bardzo się rozwinął jako zawodnik. Mam jednak na niego sposób i w Sofii to moja ręka na koniec będzie w górze. Będziecie zaskoczeni, tak jak szefowie EFM, którzy spotkali mnie na żywo. Widziałem na ich twarzach obawy – przyznał.

Michał Materla: Dawid Podsiadło zaśpiewa "Nie ma fal" | Koloseum

Gdzie oglądać galę EFM SHOW 2?

Gala EFM SHOW 2, która odbędzie się w Arena Armeec, w bułgarskiej stolicy Sofii, zaplanowana jest na sobotę 11 września. TRANSMISJA NA ŻYWO w telewizji nie będzie prowadzona, a dostęp do gali będzie można uzyskać jedynie po wykupieniu PPV. Koszt zakupu transmisji wynosi 24,99 pln i można dokonać go TUTAJ! Wystarczy jedynie kliknąć. Sobotnia gala EFM SHOW 2 rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:00.

Sonda
EFM SHOW 2: Kto wygra walkę Materla - Rimbon?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany