Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Co za przemiana!

Ewa Brodnicka przeszła wielka przemianę. Wystarczy spojerzeć na jej twarz i można sie zakochać, mamy gorące zdjęcie

2023-02-27 16:34

Ewa Brodnicka postanowiła zadziwić swoich fanów! Była bokserka, która udzielała się ostatnimi czasy w federacjach freak-fighotowych, zaczęła być bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje swoją urodę. Tym razem eks-pięściarka pokazała wielką przemianę, jaką przeszła. Wystarczy spojrzeć na jej twarz i można się zakochać! Mamy gorące zdjęcie.

Ewa Brodnicka nie przestaje zaskakiwać! Była gwiazda boksu, która obecna była także na galach freak-fightowych, od pewnego czasu pokazuje swoje oblicze na mediach społecznościowych, prezentując wyjątkowo gorące ujęcia, które rozpalają wyobraźnię. Tym razem, gwiazda sportów walki przeszła samą siebie, pokazując swoją niesamowitą metamorfozę. Gdy zobaczycie to zdjęcie, nie będziecie mogli uwierzyć.

Ewa Brodnicka pokazuje swoją urodę. Wyjątkowo gorące zdjęcie sportsmenki

Ewa Brodnicka w ostatnim czasie jest bardzo aktywna na mediach społecznościowych, gdzie oprócz swojej aktywności sportowej pokazuje uroki swojego ciała, a nawet reklamuje własny profil na portalu Only Fans, gdzie jej obserwatorzy, za stosowną opłatą, mogą zyskać dostęp do nagich zdjęć sportsmenki. Tym razem, była mistrzyni Europy i była mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej pokazała wielką metamorfozę, która przejawia się zmianą uczesania gwiazdy. Fani, patrząc na jej długie, kręcone loki nie mogli powstrzymać zachwytu, a sama sportsmenka bez wątpienia może szczycić się naprawdę dużą urodą.

- Kobieta w lokach to modna dekoracja każdego pomieszczenia. - opisała swój portret Ewa Brodnicka.

Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Brodnicka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze