Co za widoki!

Ewa Brodnicka rozebrała się niemalże do rosołu i odsłoniła koronkowe majtki. Ten widok powala

2023-03-02 14:12

Ewa Brodnicka nie przestaje zaskakiwać. Była gwiazda boksu, która udzielała się także na galach freak-fightowych, odsłoniła swoje nieziemskie wdzięki. Po serii mocnych publikacji na swoich mediach społecznościowych, sportsmenka rozebrała się niemalże do rosołu i pokazała się w wyjątkowo odważnych, koronkowych majtkach. Ta gorąca fotografia nie przejdzie bez echa.

Ewa Brodnicka postanowiła pogrzać atmosferę wyjątkowo gorącymi treściami, wrzuconymi na swoje media społecznościowe. Była bokserka, która udziela się także w federacjach freak-fightowych pokazała swoje wdzięki na mediach społecznościowych i zrobiła to w sposób, w który wprost odbiera mowę. Tym razem była mistrzyni Europy i była mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej wystąpiła w koronkowych majtkach, rozbierając się przy tym niemalże do rosołu! Obok tak gorącej publikacji ciężko przejść obojętnie.

Ewa Brodnicka pokazuje gorące ujęcia. Rozebrała się i wiła w koronkowych majtkach, co za widoki

Ewa Brodnicka od dłuższego czasu uwielbia wprost zadziwiać swoich fanów na mediach społecznościowych. Była mistrzyni boksu, o której głośno było także przy okazji jej występów w federacjach freak-fightowych zaskoczyła ostatnimi czasy, otwierając własne konto na portalu Only-Fans, gdzie jej miłośnicy, za opłatą, mogą zobaczyć zdjęcia jej nagiego ciała. Jakby tego było mało, sportsmenka otworzyła własny sklep internetowy, gdzie sprzedaje kalendarze, a także koronkowe majtki. Jedną z par bielizny prezentowanych przez Brodnicką w jej sklepie mogliśmy zobaczyć na mediach społecznościowych pięściarki, gdzie włożyła ona tą część garderoby, wywijając przy okazji wysportowanym ciałem. Obok takich widoków ciężko przejść obojętnie. Aby zobaczyć inne, gorące zdjęcia Ewy Brodnickiej, przejdź do galerii zamieszczonej w tekście.

Ewa Brodnicka

i

Autor: instagram.com/ewabrodnicka
Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Brodnicka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze