Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/Ewa Brodnicka Ewa Brodnicka

Zobacz!

Ewa Brodnicka zachwyciła w kusej sukience. Figura 39-latki zwala z nóg. Ciało niczym spod rąk Michała Anioła

2023-11-29 11:26

Ewa Brodnicka nie od dziś jest jedną z ulubienic kibiców sportów walki w Polsce. Była mistrzyni świata w boksie zdobyła sławę nie tylko dzięki wielkim umiejętnościom, lecz także urodzie, którą potrafiła odpowiednio "sprzedać". Ceremonie ważenia z jej udziałem odbijały się szerokim echem, a 39-latka doskonale czuje się w swoim ciele. Ostatnio zachwyciła w kusej sukience. Figura Brodnickiej zwala z nóg!

Ewa Brodnicka jeszcze jako pięściarka niejednokrotnie zachwycała kontrowersyjnymi strojami. Prezentowała je podczas ceremonii ważenia, a fani mogli podziwiać jej wysportowane ciało. Od pewnego czasu była mistrzyni świata skupia się na freak fightach, co przyniosło jej jeszcze większe grono fanów. W tej odmianie MMA "Kleo" również pamięta o przygotowaniu czegoś specjalnego na ważenie. 39-latka nie wstydzi się pokazywać ciała, w którym czuje się znakomicie. Zdecydowała się nawet zarabiać na jednym z portali dla dorosłych, gdzie sprzedaje swoje gorące zdjęcia. Nic dziwnego, że Brodnicka nawet publicznie stawia na odważne kreacje.

Ewa Brodnicka w kusej sukience. Co za ciało!

Fani mogli podziwiać już "Kleo" w wielu wydaniach, ale ostatnio ponownie wpadli w zachwyt. Wszystko za sprawą krótkiego filmiku 39-letniej fighterki bawiącej się na czerwonym dywanie. Wszystko miało miejsce w Madrycie, a Brodnicka przykuła niejeden wzrok w swojej czarnej kusej sukience. Na salonach czuła się zresztą jak ryba w wodzie, co widać po jej ruchach. Była mistrzyni świata pozowała do nagrania na TikToka niczym rasowa modelka!

W pewnym momencie Brodnicka wykonała obrót, prezentując się w pełnej krasie od tyłu. Kilkusekundowy występ zakończyła zbliżeniem i buziakiem w kierunku fanów. Ci zasypali ulubienicę komplementami w komentarzach. "Ogień", "Ewcia, Ewcia, Ewcia...", "Wow" - trudno było im powstrzymać zachwyt. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze