FAME MMA 10 KARTA WALK

i

Autor: Instagram / FAME MMA FAME MMA 10 KARTA WALK

FAME MMA 10 KIEDY? FAME MMA 10 DATA gali FAME MMA 10. KIEDY gala FAME MMA 10 DATA GODZINA TERMIN

2021-05-14 12:30

FAME MMA 10 KIEDY? Gala FAME MMA 10 DATA gali FAME MMA 10. KIEDY odbędzie się gala FAME MMA 10. FAME MMA 10 DATA, JAKIE WALKI? Przed nami jubileuszowa gala organizacji FAME MMA. Na dziesiątym wydarzeniu freak-fightowej organizacji dojdzie do wielkiego show. W walce wieczoru były zawodnik UFC i były mistrz KSW Norman "Stormin" Parke zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Emocji nie będzie brakować także w pozostałych pojedynkach. Najwięcej "dymów" wszyscy spodziewają się przy okazji walki Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. W co-main evencie do ringu wyjdą Marcin Dubiel i Cezary Nykiel, a Marta Linkiewicz pobije się o pas kobiet z Kamilą Wybrańczyk. FAME MMA 10 KIEDY. Gala FAME MMA 10 DATA wydarzenia. Kiedy FAME MMA 10?

FAME MMA 10 KIEDY GALA? O której godzinie i kiedy gala FAME 10?

FAME MMA 10 - DATA, GODZINA. Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 10? Przed nami jubileuszowa gala organizacji FAME MMA. Freak-fightowa federacja przygotowała pasjonujące show z hitowym main eventem. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, były pięściarz i gwiazda programu MTV "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" wyjdzie do klatki z byłym zawodnikiem UFC i byłym mistrzem KSW, Normanem "Storminem" Parkiem. Stawką będzie nie tylko pas "Króla FAME MMA", ale również sztabka złota. - Przepier**** od razu na melanż - wypalił bez zastanowienia Życiński w rozmowie z "SE". - Nie no, żartuję. Postawię pomiędzy pucharami na początku, a potem zobaczę. Na razie może leżeć, nie mam jakoś trudnej sytuacji finansowej - dodał "Don Kasjo". Właśnie o sytuację finansową "Don Kasjo" zapytany został podczas programu "Face 2 Face" tuż przed walką z Normanem Parkiem na gali FAME MMA 10. Życiński wyznał, że często grał w kasynie w przeszłości i potrafił przepuścić tam niemałe pieniądze. Straty gwiazdora FAME MMA oraz "Warsaw Shore" szły w setki tysięcy złotych. 

DON KASJO przed FAME MMA 10: Norman NIE WYTRZYMAŁ PRESJI! l Andrzej Kostyra

FAME MMA 10 - DATA, GODZINA

Irlandzki zawodnik znany jest z tego, że często ponoszą go emocje. Wydaje się to jednak nieco dziwne, że zawodowy sportowiec nie potrafi utrzymać nerwy na wodzy, gdy czeka go walka z zawodnikiem, który w porównaniu z nim nie ma praktycznie żadnej poważnej przeszłości w sportach walki. Po raz kolejny zawodnicy spotkali się podczas programu „F2F” na kanale FAME MMA na YouTube. Mieli oni okazję wymienić się uszczypliwościami, a także odpowiadać na różne pytania. W pewnej chwili Norman Parke zaczął „nakręcać się”, natomiast Don Kasjo tylko bardziej prowokował swojego rywala. Okazało się, że były zawodnik takich federacji jak UFC czy KSW po prostu nie wytrzymał, chwycił szklankę z wodą i chlusnął nią prosto w twarz swojego oponenta!

Gala FAME MMA 10 została zaplanowana na 15 maja. Początek gali ma mieć miejsce o 19:30. Pierwsze walki ok. 20:00. Transmisja z gali FAME MMA 10 tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić TUTAJ!

Stifler wystąpił na gali FAME MMA 1 w zaskakującej roli. Pamiętasz o tym?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze