FAME MMA 6: "Rafonix" po porażce z Golą: Wykluwają mi się jaja - na razie są przepiórcze

2020-03-28 23:00 MSo
Marcin Rafonix Krasucki
Autor: Instagram / FAME MMA Marcin "Rafonix" Krasucki

W co-main evencie gali FAME MMA 6 jeden z włodarzy organizacji Wojtek Gola wygrał z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. W tym pojedynku było wszystko: szalone wymiany ciosów, duszenie i chwile wzruszenia! Choć "Rafonix" przegrał to starcie, to przyznał, że nie ma zamiaru kończyć ze sportem. - Nie będę zwalał winy na wzrost czy kilogramy, bo Wojtek nie miał tak dużej przewagi - przyznał Krasucki.

To był szalony pojedynek, co także zaskoczyło samego "Rafonixa". Marcin Krasucki podczas gradu ciosów zaczął klepać, ale sędzia ringowy nie zauważył tego i przerwał starcie dopiero po duszeniu w wykonaniu Wojtka Goli. - Było tempo nadawane przez Wojtka, który trochę się wahał, bo musiał mnie zbadać. Nie udało się i tyle. Nie będę zwalał winy na wzrost czy kilogramy, bo nie miał tak dużej przewagi - otwarcie przyznał "Rafonix".

Marta Linkiewicz po walce z Zusje: Baby też potrafią się nap...

Znany streamer dodał też, że nie myśli o zakończeniu kariery chyba, że... będą chcieli tego jego fani. - Pomału wykluwają mi się jaja w tym sporcie. Mam dopiero jajeczka przepiórcze i zanim pojawią się takie konkretne, to minie trochę czasu. Nie będę się poddawał, chyba, że widzowie mnie zbezczeszczą - przyznał otwarcie "Rafonix".

FAME MMA 6: Demolka w starciu Gola kontra "Rafonix"

Pojedynek zaczął się od chaotycznej walki w stójce. Z obu stron było wiele przestrzelonych ciosów. W końcu Gola trafił "Rafonixa" tak, że ten padł zamroczony. Po chwili było po wszystkim! Gola zasypał rywala ciosami w parterze, "Rafonix" miał już dość...

Najnowsze