FAME MMA 6: Demolka w starciu Gola kontra "Rafonix"! [WYNIK WALKI, KTO WYGRAŁ?]

2020-03-28 22:50 MC
Marcin „Rafonix” Krasucki, Wojtek Gola
Autor: Instagram/famemmatv Marcin „Rafonix” Krasucki, Wojtek Gola

Wojtek Gola i Marcin "Rafonix" Krasucki spotkali się w co-main evencie gali FAME MMA 6. Kto wygrał? Włodarz FAME MMA zaskoczył "Rafonixa" i rozbił go już w pierwszej rundzie, wygrywając przez techniczny nokaut. Wielkie zwycięstwo Goli!

Wojtek Gola to jeden z najważniejszych ludzi w FAME MMA. Mimo tego już raz pojawił się w klatce. Na gali FAME MMA UK spotkał się z Joelem "JMX" Morrisem i przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Na dodatek, miał połamane żebra. Jak sam przyznał, teraz jest jednak kilka razy lepszym zawodnikiem. - Wyzwałeś potężnego włodarza do walki, więc poczujesz teraz na własnej skórze jak elegancki włodarz cię roz... - straszył "Rafonixa".

FAME MMA 6: Wyniki gali

Marcin "Rafonix" Krasucki może pochwalić się większym doświadczeniem w walce. Wcześniej stoczył dwa pojedynki. Na FAME MMA 2, w walce wieczoru, znokautował w pierwszej rundzie Daniela "Magicala" Zwierzyńskiego. Później, na FAME MMA 5, został poddany przez Szymona "IsAmU" Kasprzyka. - Uważaj, żebyś nie połamał sobie tych chudych zapałek, na których będziesz spier... A jak ich nie połamiesz, to ja to zrobię (...) To, że jesteśmy kolegami, nie ma żadnego znaczenia - mówił "Rafonix".

Pojedynek zaczął się od chaotycznej walki w stójce. Z obu stron było wiele przestrzelonych ciosów. W końcu Gola trafił "Rafonixa" tak, że ten padł zamroczony. Po chwili było po wszystkim! Gola zasypał rywala ciosami w parterze, "Rafonix" miał już dość...

Najnowsze