FAME MMA 7 KARTA WALK. FAME MMA 7 KOLEJNOŚĆ WALK o KTÓREJ GODZINIE? Karta walk FAME MMA 7 KTO WALCZY? ZAWODNICY FAME MMA 7

2020-09-05 11:16 MSo
Fame MMA 6
Autor: LAGRAF/FAME MMA FAME MMA 7 KARTA WALK. Gala FAME MMA 7 KTO WALCZY? Aktualna karta walk FAME MMA 7 5.09.2020

KTO WALCZY na FAME MMA 7. Jakie walki na gali FAME MMA 7? FAME MMA 7 KARTA WALK. Jaka walka następna na FAME MMA 7 5 września 2020 WALKI ZAWODNICY na FAME MMA 7 Łódź. Kto walczy na gali FAME MMA 7 w Łodzi?. Czas na kolejną galę spod znaku FAME MMA. KARTA WALK FAME MMA 7 zapowiada się na najobszerniejszą w historii! Na sobotę 5 września zaplanowano aż dziesięć pojedynków! Już podczas piątkowej ceremonii ważenia było gorąco. Działo się zwłaszcza na linii "Hejter" - Tomek Olejnik i między bohaterami co-main eventu Adrianem "Polakiem" Polańskim i Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. W walce wieczoru Paweł "Popek" Mikołajuw wróci do klatki i zmierzy się z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem Wcześniej do klatki wejdą także m.in. Dawid Malczyński, Wojtek Gola czy Marta Linkiewicz! Kto jeszcze walczy na gali FAME MMA 7? WALKI, ZAWODNICY FAME MMA 7.

FAME MMA 7 KARTA WALK. FAME MMA 7 ZAWODNICY, WALKI KTO WALCZY 5.09.2020?

Swoje siódme wydarzenie zorganizuje także FAME MMA. Na początku września do klatki wejdą czołowi celebryci z naszego kraju. Swój debiut zaliczy Paweł "Popek" Mikołajuw, który zmierzy się w walce wieczoru z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem. W rozmowie z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską "Popek" odniósł się m.in. do kwestii swojego przygotowania fizycznego. - Sport trzyma mnie przy życiu. Pięknie chudnę, będę miał w końcu kaloryfer, w wieku 41 lat. Nie wiem komu mam za to dziękować, chyba moim trenerom. Zaczynam być coraz bardziej pijany powietrzem i jaram się tym - przyznał uszczęśliwiony raper nie pozostawiając złudzeń co do ekscytacji przed nadchodzącą walką. Na brzuchu rapera pojawił się w końcu imponujący kaloryfer. "Popek" zapowiada, że jeśli przyjdzie mu mierzyć się na pełnym dystansie, to da radę przewalczyć pełne dziewięć minut. - Stifler ma bardzo ładne niebieskie oczy. Nie widziałem strachu - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

W ostatniej chwili do karty walk dodano pojedynek Dawida Malczyńskiego z Wojtkiem Golą. - To bardzo ważna walka. Wyłoni, kto jest najmocniej kopiącym bocianem - mówi z wielkim uśmiechem posiadacz pasa FAME MMA! - Jak dostałem propozycję to miałem stres, że jak to teraz, zaraz, dopiero co melanżowałem - mówi Dawid Malczyński, który przerwał wakacje i ruszył do przygotowań.

Do klatki wejdzie także chociażby Marcin Najman. Ma być to jedna z dwóch ostatnich walk w karierze "El Testosterona". Po porażce z "Bestią" Piechowiakiem wyraźnie zastrzegł, że chce słabszego rywala. - Nie może być tak silny jak ta Bestia - powiedział, doceniając klasę przeciwnika, który brutalnie go znokautował. Teraz do klatki wejdzie razem z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem. Zdaniem Najmana pojedynek nie potrwa długo. - Na ważeniu próbował mnie nastraszyć, ale coś mu nie wyszło. Wydaje mi się, że niczym nie może mnie zaskoczyć - mówił po piątkowej ceremonii. "El Testosteron" w pożegnalnym pojedynku w MMA zapowiada "destrukcję"!

Adrian Polak wejdzie do oktagonu, by zmierzyć się z Amadeuszem Ferrarim! Po ich walce na FAME MMA 4 doszło do małej awantury także w press roomie. Na tej pojedynek kibice czekają z wielką niecierpliwością. Zwłaszcza, że obaj kolejny raz starli się, tym razem podczas ceremonii ważenia. - Powiedział kilka słów za dużo. Nie pozwolę sobie pluć w twarz! Tak go zniszczę, że nie będzie potrzeba trylogii - mówił na gorąco rozemocjonowany Adrian Polak.

Zawodnicy FAME MMA 7. Kto walczy na FAME MMA 7 5.09? Kolejność walk

To jedna z najbardziej sportowych i najbardziej emocjonujących starć karty walk FAME MMA 7. Arkadiusz "AROY" Tańcula wejdzie w pierwszą sobotę września do klatki z Pawłem "Tyborim" Tyburskim! Jeden z nich już na jednej z kolejnych gal może być przeciwnikiem Kasjusza "Don Kasja" Życińskiego. - "Kasjo Król"? Jak można mieć takie mniemanie o sobie. Chciałem po niego jechać i go wyjaśniać, ale dostałem kategoryczny zakaz - tłumaczy w rozmowie z "Super Expressem" Tyburski. "Tybori" podczas ostatniego treningu pokazał, że ma "parę" chociażby w kolanach. Starcie z Tańculą może przynieść wielkie emocje. - To będzie najbardziej sportowa walka wieczoru - mówił Tyburski.

FAME MMA 7 KARTA WALK

  • Paweł "Popek" Mikołajuw - Damian "Stifler" Zduńczyk
  • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Dawid Malczyński - Wojciech Gola
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Marta "Martirenti" Rentel
  • Marcin "Mielonidas" Makowski - Łukasz Lupa
  • Dariusz "Lew" Kaźmierczuk - Marcin Najman
  • Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Tomasz Olejnik - Mariusz "Hejter" Słoński
  • Piotr "Tybori" Tyburski - Arkadiusz "Aroy" Tańcula
  • Sebastian "Ztrolowany" Nowak - Maciej Rataj
Najnowsze