FAME MMA 7: Najman - Lew. NOKAUT w pierwszej rundzie! [WYNIK WALKI, KTO WYGRAŁ?]

2020-09-05 21:23 MC
Marcin Najman
Autor: instagram/marcin.najman Marcin Najman na tronie

Marcin Najman triumfuje! "El Testosteron" rozprawił się gładko z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem na gali FAME MMA 7, nokautując go w pierwszej rundzie. - Dostał mocno. Aż mnie boli ręka! - powiedział "El Testosteron". Wszystko wskazuje, że na FAME MMA 8 zmierzy się w końcu z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

Walka Marcina Najmana z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem budziła ogromne emocje. "El Testosteron" zapowiadał wcześniej, że będzie to jego ostatnie starcie w MMA.

FAME MMA 7: Wyniki gali. Kto wygrał?

Najman był faworytem i pokazał, że nie bez powodu. Od samego początku walki zachowywał stoicki spokój, podczas gdy jego rywal był bardzo elektryczny.Ppróbował kopnięć czy obaleń, ale bez powodzenia. W końcu Najman udanie skontrował "Lwa", obalił i zasypał gradem ciosów! To był koniec tego pojedynku! Co dalej? Najman jest gotowy walczyć, czy z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, czy z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem... Tuż po pojedynku w oktagonie pojawił się "Don Kasjo" i panowie spojrzeli sobie głęboko w oczy. Wygląda na to, że spotkają się na FAME MMA 8!

FAME MMA 7: Marcin Najman po zwycięstwie nad Lwem.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze