FAME MMA 8 TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać galę FAME MMA 8 w TELEWIZJI? Na jakim programie FAME MMA 8 DZISIAJ 21.11.2020?

2020-11-21 19:48 mso
FAME MMA 8 Karta walk
Autor: FAME MMA FAME MMA 8 Karta walk

FAME MMA 8 TV GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO Gala sportów walki FAME MMA 8 GDZIE OGLĄDAĆ galę FAME MMA 8 DZISIAJ 21.11.2020? FAME MMA 8 w TV - na jakim programie gala FAME MMA 8? Dziesięć pojedynków obejrzą fani sportów walki i gal celebrytów. Freak-fightowa organizacja FAME MMA przygotowała już ósme wydarzenie, które zapowiada się naprawdę imponująco. Na "siódemce" w walce wieczoru do klatki weszli Popek i Stifler. Tym razem w ringu pojawią się kibice znani młodszej publiczności. Dwaj YouTuberzy byli największymi przyjaciółmi, by nagle stać się wielkimi wrogami. Mowa oczywiście o Kacprze Blonskym i Marcinu Dubielu. Kto z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko i czyja ręka powędruje do góry? Gala MMA: Gdzie obejrzeć FAME MMA 8 TV TRANSMISJA NA ŻYWO Na którym kanale gala FAME MMA 8 dzisiaj.

Gdzie oglądać galę FAME MMA 8? FAME MMA 8 TRANSMISJA w TV

Przed nami już ósma gala organizacji FAME MMA! 21 listopada w Łodzi odbędzie się wydarzenie, podczas którego kibice obejrzą aż dziesięć pojedynków, w tym jeden o pas mistrzowski. W formule K-1 o pas zawodowego mistrza Polski pobije się Piotr Pająk i Alan Kwieciński. Obaj trenują sporty walki od lat i z pewnością nie pasują do przeciętnego wizerunku freak-fightera. Alan stoczył już cztery zawodowe pojedynki i choć wygrał zaledwie jeden z nich, to często imponował dobrym przygotowaniem i umiejętnościami. Piotr Pająk, który pochodzi z Bielsko-Białej, jest natomiast amatorskim mistrzem świata MMA. - W październiku 2018 roku wyjechałem do Niemiec na mistrzostwa świata organizacji WFMC. Stoczyłem 3 walki, dwie wygrałem przed czasem i zdobyłem pas amatorskiego mistrza świata w MMA - tłumaczy Pająk. Walka na FAME MMA 8 odbędzie się o pas organizacji XFC, czyli Xtreme Fighter Champion. Kilka pojedynków później dojdzie do starcia bokserskiego między Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim a Marcinem Najmanem, który ma kończyć zawodową karierę. - Tak ciężko się przygotowywałem, bo taki był warunek mojego trenera z amatorskich czasów, z Sako Gdańsk Marka Chrobaka. Zapowiedział, że będzie w moim narożniku podczas walki z Najmanem tylko pod warunkiem, że będę solidnie trenował. I tak było, pracowałem solidnie, jestem w wielkim sztosie, trener Chrobak będzie w narożniku, jego uwagi będą cenne - mówił Życiński przed walką. "Don Kasjo" zdaje sobie sprawę z tego, że skutecznie sprowkował Marcina Najmana przed pojedykiem.

Marcin Najman: Don Kasjo ZAATAKOWAŁ moją rodzinę. Dostanie WPIERD**!

Kasjusz zarzucił rywalowi, że ten po FAME MMA 5 miał romans z Moniką Godlewską. - 23 lata jestem w sportach walki i widziałem przeróżne prowokacje. Nawet takie, które wykraczały poza granice przyzwoitości. Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim najeżdżaniem na rodzinę. Kiedyś tylko Mike Tyson stwierdził, że zje dzieci Lennoxa Lewisa, ale on wtedy nie miał dzieci. Takiego sk*********wa jeszcze nie widziałem - odpowiada Najman, który kompletnie dementuje te plotki. W walce wieczoru swój konflikt wyjaśnią Marcin Dubiel i Kacper Blonsky. Obaj prowadzili wspólne projekty i się przyjaźnili. Ich drogi się jednak rozeszły. Teraz wymienili mnóstwo uprzejmości podczas dwóch konferencji prasowych, a w sobotę po raz kolejny między nimi przemówią pięści. 

Transmisja w telewizji z gali FAME MMA 8 - gdzie oglądać FAME MMA 8 dzisiaj 21.11.2020?

Gala FAME MMA 8 odbędzie się w 21 listopada. TRANSMISJA z FAME MMA 8 przewidziana jest jedynie w formule PPV. Niestety, nie będzie ona transmitowana w telewizji! Oznacza to, że FAME MMA 8 dostępne będzie jedynie ONLINE. Usługę PPV można kupować W TYM MIEJSCU! KLIK! Początek gali zaplanowano na godzinę 19:30. Relacja z FAME MMA 8 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze