FEN 31 PPV CENA. FEN 31 PPV gdzie kupić? Jak oglądać FEN 31. FEN 31 PPV w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

2020-11-28 19:03 dao
Paweł Trybson Trybała
Autor: East News Paweł "Trybson" Trybała

FEN 31 PPV TRANSMISJA LIVE. FEN 31 PPV ILE KOSZTUJE? Gdzie kupić PPV FEN 31. STREAM ONLINE FEN 31 PPV CENA. TRANSMISJA Z FEN 31 w INTERNECIE PPV. FEN 31 PPV GDZIE OGLĄDAĆ. Przed nami kolejna gala organizowana przez federację FEN 31. Sobotni wieczór ze sportami walki zapowiada się bardzo ciekawie i jest niemal pewne, że będzie działo się dużo. Wyczekiwać można przede wszystkim starcia Pawła :Trybsona" Trybały, który zadebiutuje na FEN. FEN 31 PPV TRANSMISJA ONLINE. Gdzie KUPIĆ FEN 31 PPV w TV. Jak oglądać FEN 31 PPV.

FEN 31 PPV TRANSMISJA w INTERNECIE. Gdzie kupić FEN 31 PPV

Ostatnie weekendy tego roku będą obfitowały w mnóstwo emocji związanych z wielkimi galami. Pierwszym takim wydarzeniem będzie gala FEN 31. Patrząc na obsadę najbliższej gali można być spokojnym o wysokim poziom wielu walk. Bo organizatorzy zadbali, aby każde zestawienie zapowiadało się naprawdę ciekawie. Kibice mieli zobaczyć aż trzy starcia rangi mistrzowskiej. Niestety w ostatniej chwili okazało się, że odbędą się tylko dwa takie pojedynki. Wszystko za sprawą problemów z wagą Adriana Zielińskiego, który przekroczył limit. Dlatego też jego walka z Danielem Rutkowskim nie będzie toczyła się o pasy mistrzowskie, co jest na pewno wielkim zawodem dla wszystkich. Warto nadmienić, że ten pojedynek będzie pojedynkiem wieczoru. Wcześniej zobaczymy osiem starć. W piątek okazało się, że na gali nie wystąpi również Piotr Poniedziałek. Zawodnik znany ze spektakularnych nokautów brał udział w wypadku samochodowym i organizacja poinformowała, że z tego względu jego udział jest wykluczony.

FEN 31 PPV w TV. Ile kosztuje FEN 31 PPV

Wielu kibiców będzie czekało również na starcie poprzedzające walkę wieczoru. Wówczas w klatce pojawią się Paweł "Trybson" Trybała oraz Łukasz Borowski. Zawodnik znany z występów w programie Warsaw Shore już dużo wcześniej miał zadebiutować na gali FEN, ale za każdym razem na drodze stawały mu kontuzje. Teraz z jego zdrowiem wszystko jest już w porządku i w końcu będziemy mogli zobaczyć go w akcji. -  Przysłowie mówi: do trzech razy sztuka, w moim przypadku do czterech. Chuchałem na siebie pod każdym możliwym względem. Nawet jak nic nie bolało, to chodziłem zapobiegawczo do fizjoterapeutów. Dołożyłem ćwiczenia, by być gotowym - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Trybson.

Gala FEN 31 odbędzie się w sobotę 28 listopada. TRANSMISJA z FEN 31 dostępna będzie jedynie w usłudze PPV. Będzie można ją wykupić w Internecie na stronie fenmma.tv oraz na kilku platformach telewizyjnych w tym na Cyfrowym Polsacie. Usługę wykupić będzie można również na platformie Ipla. Koszt PPV z FEN 31 to 40 zł. Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z FEN 31 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze