Paweł Trybson Trybała, Łukasz Borowski

i

Autor: Instagram/fightexclusivenight Paweł Trybson Trybała i Łukasz Borowski

FEN 34 O KTÓREJ GODZINIE? FEN 34: TOTALbet Fight Night GODZINA GALI. KIEDY gala FEN 34: TOTALbet Fight Night?

2021-05-28 16:06

FEN 34 KIEDY gala FEN 34 DATA. Kiedy odbędzie się gala sportów walki FEN 34: TOTALbet Fight Night GODZINA. FEN 34: TOTALbet Fight Night KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE. Przed nami już 34. gala organizacji Fight Exclusive Night. Druga największa organizacja w Polsce przygotowała emocjonujące show wypełnione zawodowymi i freak-fightowymi pojedynkami. W walce wieczoru Paweł "Trybson" Trybała mierzy się z Łukaszem Borowskim. FEN 34: TOTALbet Fight Night KIEDY gala? FEN 34: TOTALbet Fight Night DATA.

FEN 34: TOTALbet Fight Night O KTÓREJ GODZINIE GALA? GODZINA gali FEN 34

Krew, urwane ucho, nienawiść i wyzwiska – konflikt Pawła Trybały z Łukaszem Borowskim ma wszystko, by fani MMA szaleli z radości. Podczas gali FEN 34: TOTALbet Fight Night dojdzie do wielkiego rewanżu „Trybsona” z „Borosiem”! – Mam okropną motywację, by mu dokopać. Przekroczył wszelkie granice – mówi „SE” Trybała. Po pierwszej walce wszyscy mieli ogromny niedosyt. Pełen nienawiści, emocjonujący pojedynek zakończył się urwaniem ucha Borowskiego. Teraz jednak ma być inaczej. – Mam nadzieję, że tym razem nic mu się nie urwie i walka zakończy się w pięknym stylu. Że odpłynie przed czasem po moich ciosach lub duszeniu – przyznał „Trybson”. Konflikt zamiast się uspokajać, robi się jeszcze gorętszy. Trybała nie szczędził gorzkich słów pod adresem „Borosia”. – Przekroczył wszelkie granice. Obrażał moją żonę, wjeżdża na rodzinę, a to są zasady, których się nie łamie. Jeśli tak robi, to jest zerem! Robak jest więcej warty od takiej osoby – atakuje przeciwnika.

„Trybson” widzi jeden finał pojedynku! – Poleje się krew. To będzie pełen nienawiści pojedynek. Podejrzewam, że to będzie najbardziej krwawa walka w historii FEN. Borowski będzie leżał, będzie bity, będzie kwiczał – mówi. – Nie ma takiej opcji, bym podał mu rękę po pojedynku. Z frajerami się nie dyskutuje – ostro mówi o swoim rywalu „Boroś”. Do mocnej wymiany zdań doszło między nimi także po konferencji prasowej podczas udzielanych wywiadów. Nerwową sytuację uspokoił jednak trener Mirosław Okniński. – Wszedł mi w kadr i mówił: „ty frajerze”. Co za baran – irytował się Borowski. Do tego rewanżu miało dojść już wcześniej, ale nie zgodził się na to lekarz. – Przez cały czas za nim tęsknię. Żeby mu w końcu w... Ten konflikt jest już długi, a wszystko zaogniło to urwanie ucha – przyznaje Borowski, który zdaniem dwóch sędziów wygrał pierwszą rundę pierwszego starcia. Później doszło do okropnej kontuzji.

FEN 34: TOTALbet Fight Night GODZINA, DATA

Gala FEN 34 odbędzie się już w piątek, 28 maja. TRANSMISJA z gali FEN 34: TOTALbet Fight Night dostępna będzie jedynie w usłudze PPV. Można ją kupić na FENMMA.tv! Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z FEN 34: TOTALbet Fight Night NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Trybson przed galą FEN 34: TOTALBet Fight Night
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze