FEN 37 PPV CENA. FEN 37 PPV jak kupić? Gdzie obejrzeć FEN 37 PPV TRANSMISJA? FEN 37 PPV ile kosztuje?

2021-11-27 10:34
FEN 37
Autor: Instagram/fightexclusivenight FEN 37

FEN 37 PPV CENA. FEN 37 PPV jak kupić? Gdzie obejrzeć FEN 37 PPV TRANSMISJA? FEN 37 PPV ile kosztuje? Kolejny weekend i kolejne emocje związane z galą mieszanych sztuk walki. Tym razem we Wrocławiu zobaczymy zawodników walczących w organizacji FEN. Podczas FEN 37 dojdzie do wielu ciekawie zapowiadających się pojedynków, a jedną z gwiazd wieczoru będzie Mateusz Rębecki, który ponownie będzie bronił pasa mistrzowskiego. FEN 37 PPV CENA. FEN 37 TRANSMISJA TV GDZIE OGLĄDAĆ?

FEN 37 PPV. FEN 37 GDZIE OGLĄDAĆ TRANSMISJA w TV. FEN 37 PPV KLIKNIJ TUTAJ!

Po nieco ponad miesiącu znów będzie można oglądać pasjonującą galę, którą organizuje federacja Fight Exclusive Night. Tym razem FEN przeniósł się do Wrocławia, gdzie kibiców czekają naprawdę duże emocje. Wszystko za sprawą karty walk, która według wielu zapowiada się na jedną z najmocniejszych w historii federacji. Takiego samego zdania jest szef FEN Paweł Jóźwiak. - Wiadomo, że zawsze można byłoby coś poprawić, dodać, ale to jest zdecydowanie najlepsza karta w całej naszej historii. Bardzo dużo oczekuje po walkach, które zobaczymy. Ciesze się, że na koniec roku nadchodzi tak gruby event z takim potencjałem sportowym - powiedział Jóźwiak w rozmowie z "Super Expressem". O tym, że karta walk naszpikowana jest ciekawymi pojedynkami może świadczyć fakt, że aż cztery starcia będą o mistrzowski pas. W najważniejszej walce, a więc walce wieczoru wystąpi legenda FEN, Mateusz Rębecki.

FEN 37 PPV CENA. FEN 37 TV GDZIE OGLĄDAĆ? FEN 37 PPV JAK KUPIĆ? KLIKNIJ TUTAJ

Pochodzący z Gryfic zawodnik jest niekwestionowanym mistrzem wagi lekkiej. W sobotę po raz siódmy stanie do obrony mistrzowskiego tytułu i będzie chciał wygrać piętnastą walkę w karierze. Dotychczas tylko raz schodził pokonany z pola walki. Jego najbliższym rywalem będzie Arkadiy Osipyan. Rębecki walkę w październiku rozstrzygnął w piętnaście sekund. Błyskawicznie znokautował bowiem Felipe Maię. Czy w sobotę będzie podobnie? Przekonamy się późnym wieczorem.

Gala FEN 37 odbędzie się w sobotę 27 listopada. TRANSMISJA z gali FEN 37 dostępna będzie jedynie w usłudze PPV. Nabyć można ją na platformie Polsat Box GO oraz W TYM MIEJSCU. WYSTARCZY KLIKNĄĆ. Cena za usługę to 35 zł. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Pierwsze dwie walki ZA DARMO na kanale KoloSEum. Relacja z FEN 37 na żywo w Internecie na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze