Gwiazda KSW chciała pomóc głodującemu. Dała mu pieniądze na obiad, po odpowiedzi opadły jej ręce

2021-04-23 14:35 Mateusz Sobiecki
Karolina Owczarz
Autor: Instagram / Karolina Owczarz Karolina Owczarz

Wiele osób stara się pomagać potrzebującym! Niestety, wciąż niektórzy nie chcą wspierać osób, którym w życiu udało się nieco mniej. Nie brakuje jednak tych, którzy nie wahają się kupować jedzenia głodującym. Wśród nich jest gwiazda organizacji KSW, Karolina Owczarz. Ta opowiedziała za pośrednictwem Instagrama zaskakującą historię, gdy obdarowany... zarzekał się, że wyrzuci wręczone mu pieniądze. Dlaczego? Po tej odpowiedzi opadają ręce!

Nie wszystkim życie ułożyło się znakomicie! Po wielu zawirowaniach, niektórzy potrzebują pomocy innych osób. Na całe szczęście na świecie, także w Polsce, nie brakuje osób gotowych pomagać. Wśród nich jest Karolina Owczarz, zawodniczka największej polskiej organizacji MMA, KSW. Wojowniczka była w szoku, gdy zdecydowała się na pomoc jednej osobie w centrum Warszawy. Swoją zaskakującą historią podzieliła się za pośrednictwem Instagrama.

Kiedy odbędzie się gala KSW 60?

- Ej, co za akcja w centrum Warszawy. Idę sobie do samochodu, spieszę się i zatrzymuje mnie młody chłopak, czy mogę kupić jemu i jego rodzeństwu obiad w barze mlecznym, bo mają zaprzyjaźniony tutaj obok. Oczywiście nie mam z tym problemu, jak ktoś nie prosi o pieniądze tylko o jedzenie to zawsze pomogę. Idę z nim jedną, drugą, trzecią przecznicę. Mówię: przepraszam, nie mogę iść dalej, bo nie wyrobię się z czasem - zaczęła swoją opowieść.

Chłopak poprosił o pieniądze, co nie do końca pasowało zawodniczce, ale ta w końcu zdecydowała się na wsparcie. - Przysięga, czy mogę dać mu na to jedzenie. Trochę przestawało mi się to podobać, więc dałam mu chyba 30 zł. Uważam, że na obiad w barze mlecznym wystarczy dla niego i dla rodzeństwa jak super rabat mają. On mówi: czy nie mogę dać więcej? Mówię, że nie, bo przestała mi się ta akcja podobać - kontynuowała historię Karolina Owczarz. Po odpowiedzi, którą usłyszała, dosłownie opadły jej ręce... - On mówił, że jak nie to mi życzy i będzie się modlił, żebym ja też głodowała i nie miała co jeść, a te ochłapy - pokazał te pieniądze - idzie wyrzucić do śmieci. Wiecie co, ręce opadają. Człowiek chce pomóc, a ten mówi, że do śmieci. Dramat... - mówiła zszokowana zawodniczka.

Mamed Khalidov zmienił się nie do poznania! Do sieci trafiło jego zdjęcie z młodości. Trudno uwierzyć, że to naprawdę on

BĘDĘ NAJLEPSZY W HISTORII! Narkun przed KSW 60 l Andrzej Kostyra
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze