KSW 60 KIEDY gala KSW 60 DATA. Kiedy odbędzie się KSW 60 GODZINA? KSW 60 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE

2021-04-23 13:38 Mateusz Sobiecki
Phil de Fries, Tomasz Narkun, KSW 60
Autor: kswmma.com Phil de Fries, Tomasz Narkun, KSW 60

KSW 60 KIEDY gala KSW 60 DATA. Kiedy odbędzie się KSW 60 GODZINA. KSW 60 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE. Już w sobotę kolejna gala organizacji KSW! I nikt nie ma żadnych wątpliwości, że emocji nie będzie brakowało. W walce wieczoru dojdzie do pasjonującego rewanżu między dwoma mistrzami KSW - Philem De Friesem i Tomaszem Narkunem. Chwilę wcześniej do ringu wejdą walczący o kolejny tytuł Marian Ziółkowski i Maciej Kazieczko. W klatce pojawi się również kolejny raz Izu Ugonoh, który powalczy z Markiem Samociukiem w swoim drugim zawodowym pojedynku. Nie zabraknie także pojedynku kobiet! KSW 60 KIEDY gala? KSW 60 DATA.

Kiedy gala KSW 60 DATA gali KSW 60 KIEDY?

Tylko miesiąc na kolejną galę organizacji KSW musieli czekać fani MMA w Polsce. I znów zapowiadają się ogromne emocje! Karta walk szykuje się naprawdę pasjonująca. W walce wieczoru mistrz kategorii półciężkiej Tomasz Narkun zmierzy się o pas wagi ciężkiej z Philem De Friesem. Będzie to rewanż za pojedynek z marca 2019 roku. - Po walce z Mamedem, jeszcze mając rękę w szynie, zacząłem trenować, uderzałem lewą ręką. To były przygotowania głównie na siłowni, na tarczach. Te przygotowania były mierne. Teraz były jedne z lepszych w mojej karierze i wynik walki będzie całkiem inny - zapowiada w rozmowie z Andrzejem Kostyrą Tomasz Narkun. "Żyrafa" jest niezwykle pewny siebie i może zostać najlepszym zawodnikiem w historii organizacji. - Gdyby udało mi się wygrać z De Friesem to mógłbym być nazwany najlepszym zawodnikiem w historii KSW, ponieważ pokonałem wszystkich najlepszych zawodników w swojej kategorii i zdobyłem mistrzostwo w kategorii ciężkiej. A jeszcze wygrałem z Mamedem Chalidowem, który był nazywany najlepszym zawodnikiem KSW. Ale najważniejsze jest teraz wykonanie swojej pracy w tę sobotę… - dodawał Narkun.

BĘDĘ NAJLEPSZY W HISTORII! Narkun przed KSW 60 l Andrzej Kostyra

Na gali dojdzie także do kolejnego pojedynku Izu Ugonoha. Ten ma już trzeciego przeciwnika. Były pięściarz zmierzy się z Markiem Samociukiem, który walczył na gali walk na gołe pięści Wotore. - - To charakterny zawodnik. Obejrzałem kilka jego walk trenerem z Robertem Joczem. Skoro walczy na gołe pieści, to znaczy, że ma charakter. Spodziewamy się, że wyjdzie i mocno zaatakuje, choć tylko on sam zna swój plan na walkę. Dla niego to duża szansa, żeby walczyć dla KSW i zmierzyć się ze mną - mówił Ugonoh w rozmowie z "Polsatem Sport".

KSW 60 GODZINA gali. KSW 60 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?

Gala KSW 60 odbędzie się w sobotę 24 kwietnia. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 20:00. Relacja z gali KSW 60 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze