Szokujące sceny

Gwiazda MMA wyszła na ważenie z gołymi piersiami. Sutki zakleiła taśmami z napisami „Je**ć Disneya”

2022-09-30 13:00

Fani MMA nie mogą narzekać na nudę. Mieszane sztuki walki znakomicie rozwijają się na całym świecie, czego przykładem jest federacja Invicta FC zrzeszająca wyłącznie kobiety. Jedną z gwiazd tej organizacji jest Helen Peralta, która na ostatniej gali stoczyła kolejną zawodową walkę. Zdecydowanie głośniej jest jednak o ważeniu, na które zawodniczka wyszła z gołymi piersiami. Sutki zakleiła taśmami z napisami "Je**ć Disneya".

Gwiazda MMA wyszła na ważenie z gołymi piersiami. Sutki zakleiła taśmami z napisami „Je**ć Disneya”

Invicta FC prężnie się rozwija. 28 września odbyła się już 49. gala pod tym szyldem. Areną zmagań było Hinton w amerykańskim stanie Oklahoma, jednak emocje sięgnęły zenitu już podczas oficjalnego ważenia. Wszystko za sprawą Helen Peralty, która zszokowała kibiców, wychodząc na ceremonię z gołymi piersiami! Co więcej, jej sutki były zaklejone taśmami z napisami "Je**ć Disneya"! Wielu fanów nie rozumiało przekazu zawodniczki MMA, ale ten szybko został wyjaśniony. Fighterka, która przeszła na zawodowstwo w 2018 r., w ostatnim czasie wystąpiła w popularnym reality show "The Ultimate Fighter". Jej protest podczas ważenia był skierowany przeciwko producentowi tego programu!

Helen Peralta wyszła na ważenie topless. Zakleiła jedynie sutki, atakując Disneya

Powody występu Peralty topless wyjaśnił na Twitterze Zac Pauga. Był on finalistą "TUF 30", w którym wystąpiła Amerykanka. "Zdradzę wam kulisy! Ona zrobiła to przed walką na TUF 30, ale producenci to wycięli i zmusili ją do ponownego ważenia po tym, jak ważyła się tylko dla kamer. Najzabawniejszy moment sezonu, a oni to wycięli, ponieważ ESPN to firma należąca do Disneya" - napisał. Sama zawodniczka także odniosła się do manifestu na Instagramie.

"Ważenie zakończone. Teraz czas na trochę przemocy! Ci, którzy wiedzą, wiedzą. Ci, którzy nie wiedzą, dowiedzą się. A dla tych, którzy nie chcą wiedzieć - wróćcie do swojego normalnego życia. To jest po prostu usterka w Matrixie. Jeśli uważasz mnie za wyzywającą, nie przepraszam. Wyobraź sobie funt silikonu pod każdą piersią i tyle. Teraz jestem po prostu... odważna" - napisała Peralta. W poniższej galerii zobaczysz zdjęcia z szokującego ważenia:

Sonda
Co wolisz: boks czy MMA?
Don Kasjo po konferencji Prime MMA 3
Najnowsze