KSW 73: Rutkowski - Eskiev

i

Autor: KSW KSW 73: Rutkowski - Eskiev

Wielka walka na KSW!

Hitowa walka na KSW ogłoszona! Emocje gwarantowane. Znamy termin walki Rutkowski - Eskiev

2022-07-01 18:54

Wielkimi krokami zbliża się nie tylko lipcowa, ale i sierpniowa gala KSW. Znamy coraz więcej planów na KSW 73, które odbędzie się na warszawskim Torwarze. Dojdzie do hitowej walki w wadze piórkowej. Numer 1 rankingu Daniel Rutkowski i numer 2 Lom-Ali Eskiev zmierzą się w świetnym i emocjonującym starciu.

Podczas drugiej wakacyjnej gali KSW dojdzie do niezwykle interesującego starcia numeru jeden rankingu wagi piórkowej KSW, Daniela Rutkowskiego (13-3 1NC, 7 KO, 1 Sub), z numerem dwa tego zestawienia, Lom-Alim Eskievem (19-5 1NC, 8 KO, 3 Sub). Do pojedynku dojdzie 20 sierpnia na KSW 73 w hali COS TORWAR w Warszawie. Bilety na galę KSW 72 i KSW 73 dostępne w sprzedaży na ebilet.pl.

Hitowe starcie na KSW 73! Rutkowski vs Eskiev

Daniel Rutkowski to były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi piórkowej KSW. W marcu tego roku podczas gali KSW 68 zmierzył się z czempionem, Salahdine’em Parnasse’em, ale musiał uznać jego wyższość w klatce. Przegrana ta przerwała niesamowitą serię 14 walk bez porażki w wykonaniu popularnego „Rutka”. Radomianin jest byłym mistrzem organizacji FEN oraz Babilon MMA. W debiucie dla KSW pokonał Filipa Pejicia jednym z najbardziej widowiskowych nokautów 2021 roku w Polsce.

NIE PRZEGAP! Mateusz Gamrot o rozmowie z Khabibem Nurmagomedovem. Zdradził, co pokazywała mu legenda UFC po każdej rundzie

Lom-Ali Eskiev ma za sobą dwie walki w okrągłej klatce KSW. W pierwszym boju szybko poddał Gilbera Ordoneza, a w drugim wygrał z byłym pretendentem do tytułu kategorii koguciej, Damianem Stasiakiem. 30-latek trenujący na co dzień w UFD Gym jest aktualnie na fali czterech wygranych z rzędu. Trzy z tych pojedynków zwyciężył już w pierwszej rundzie starcia, a w całej karierze kończył tak szybko aż 10 konfrontacji.

Aktualna karta walk KSW 73:

120,2 kg/265 lb: Arkadiusz Wrzosek (0-0) vs  Tomasz Sarara (1-0, 1 KO) 

65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski #1 (13-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Lom-Ali Eskiev #2 (19-5 1NC, 8 KO, 3 Sub)

Kulisy debiutu Artura Szpilki na gali KSW
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze