Hype MMA STREAM ONLINE. Gala Hype MMA TRANSMISJA TV i LIVE w INTERNECIE. Hype MMA GDZIE OGLĄDAĆ STREAM ONLINE? Transmisja w INTERNECIE z Hype MMA ONLINE

2021-04-17 15:38 Mateusz Sobiecki
Hype MMA
Autor: Instagram / Hype MMA Hype MMA

Hype MMA STREAM ONLINE. Gala Hype MMA TRANSMISJA w TELEWIZJI i LIVE w INTERNECIE. Hype MMA GDZIE OGLĄDAĆ STREAM ONLINE i TV? Transmisja w INTERNECIE z Hype MMA ONLINE. Podczas gali Hype MMA dojdzie do wielkiego przełomu. Pierwszy raz freak-fightowa organizacja zorganizuje wydarzenie, podczas którego mniej popularni influencerzy powalczą o kontrakt z główną organizacją. Zaplanowano sześć wydarzeń w formie interesującego turnieju. Podczas inauguracyjnej gali w super fighcie wystąpią także Marcin "Rafonix" Krasucki oraz Marusz "Hejter" Słoński - gwiazdy gali FAME MMA. Nowa gala Hype MMA STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV Hype MMA w INTERNECIE.

HYPE MMA TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać galę HYPE MMA w INTERNECIE?

Już 17 kwietnia rusza nowy projekt stworzony przez organizację FAME MMA! Cykl gal HYPE MMA ma wyłonić nowych, interesujących zawodników z grona mniej znanych postaci z social mediów. Na HYPE MMA, oprócz młodych twórców, wystąpią także bardziej znani zawodnicy, którzy zmierzą się w konwencji „Super Fight”. W walce wieczoru organizacji HYPE MMA zawodnicy obejrzą superfight Marcina "Rafonixa" Krasuckiego z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Do tego starcia miało dojść już na gali FAME MMA, ale pierwszy z nich zostały wykluczony z walki z powodu kontuzji. Teraz w końcu zmierzą się między sobą! Faworytem jest niższy streamer. "Rafonix" nie stanie jednak przed łatwym wyzwaniem. Słoński po porażce chce dopisać sobie wygraną! Uczestnicy nadchodzącej gali mają o co walczyć, ponieważ najlepsi z nich otrzymają nagrodę w postaci kontraktu w FAME MMA. Samo HYPE MMA już w tej chwili generuje duże zainteresowanie, ale przejście o poziom wyżej to na pewno ogromna motywacja dla młodych talentów. Włodarze zapowiadają, że HYPE MMA otrzyma nową i atrakcyjną oprawę, ale szykują oni także coś specjalnego dla swoich fanów. Oprócz walk początkujących influenserów na HYPE MMA zobaczymy także tych znanych i popularnych. Na pierwszej gali HYPE MMA w „Super Fight” zmierzą się Marcin "Rafonix" Krasucki Mariusz "Hejterem" Słoński, a wszystko to już w najbliższy weekend!

HYPE MMA O KTÓREJ GODZINIE? Godzina startu gali HYPE MMA

HYPE MMA 1 KARTA WALK. Zawodnicy gali HYPE MMA

  • Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mariusz "Hejter" Słoński - superfight gwiazd FAME MMA
  • Adam "Adix" Woźnicki vs Paweł "Pavlloo" Szwed
  • Patryk "Taksi ZRT" Malinowski vs Władysław "Władek" Zijajew
  • Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski vs Albert "Bercik" Ghambaryan
  • Jakub "Bary" Barczyk vs Damian "Kalbar" Kalbarczyk
  • Jakub "Kuba Trenuje" Droździel vs Krystian "Krissu" Bartocha
  • Norbert "One Norbi" Krasnodębski vs Oskar "Blecki" Lesiak 

Gdzie oglądać Hype MMA TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Gala HYPE MMA odbędzie się już w sobotę, 17 kwietnia. Start gali zaplanowano na godzinę 19:30. Warto podkreślić że nie będzie transmisji w telewizji, a gala HYPE MMA jest sprzedawana tylko w systemie PPV. Dostęp do niej można zakupić na stronie hypemma.tv. Relacja na żywo z gali Hype MMA na Sport.se.pl!

Kamila Wybrańczyk przed FAME MMA 10 | Koloseum
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze