Jan Błachowicz

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jan Błachowicz

Powrót na horyzoncie

Jan Błachowicz podzielił się z fanami fantastycznymi informacjami! Te nagrania napawają optymizmem. Na takie wiadomości czekali wszyscy

2024-04-19 20:45

Były mistrz UFC najprawdopodobniej w 2024 roku nie wróci do klatki, wszystko przez decyzję jakie podjął. Mowa o operacji barków, na którą się zdecydował, tym samym zapowiada powrót do UFC i chęć zamieszania w rankingu federacji. Dobre wieści przekazał Błachowicz za pomocą mediów społecznościowych. Pochwalił się nagraniem z pierwszej aktywności po operacji.

Jan Błachowicz na pewno nie tak sobie wyobrażał ostatni czas w UFC. "Cieszyński Książe" od straty pasa 14 maja 2021 w pojedynku z Gloverem Teixeirą, triumfował zaledwie raz w potyczce z Aleksandarem Rakiciem. Później zremisował z Magomiedem Ankalajewem oraz musiał uznać wyższość rywala w walce z Alexem Pereirą. Błachowicz w styczniu ponownie miał zmierzyć się z Rakiciem, który aktualnie plasuje się na 5. miejscu w rankingu, czyli tuż za Polakiem. Niestety były mistrz UFC zmaga się z ogromnymi problemami zdrowotnymi. Zwyrodnienie w barkach powoduje ogromny ból oraz stopniowe ograniczenie ruchomości w stawie. 41-latek ma już za sobą dwie operacje, jednak jego powrót do klatki zależy przede wszystkim od tego, jak szybko wyzdrowieje. 

Jan Błachowicz

i

Autor: Instagram/Jan Błachowicz

Jan Błachowicz przekazał fenomenalne wieści! Pierwsza aktywność po operacji

Były mistrz UFC od dłuższego czasu mocno udziela się w mediach społecznościowych. "Cieszyński Książę" dzieli się z fanami nagraniami z treningu, a także ujęciami z życia rodzinnego. Tym razem wszyscy bacznie śledzą powrót do zdrowia Błachowicza, który przekazał bardzo dobre wieści na temat swojego stanu zdrowia. - No i jest! Pierwsza aktywność po naprawdę długim czasie, na razie tylko truchcik, bieganie, ale małymi kroczkami wrócimy do formy. Będzie dobrze! Trzymajcie kciuki za powrót! - przekazał fanom zawodnik UFC.

Najnowsze