Jan Błachowicz

i

Autor: Tomasz Radzik SE Jan Błachowicz

oberwało mu się

Jan Błachowicz wziął w obroty byłego gwiazdora HIGH League i koszmarnie mu się oberwało! "Cieszyński Książę" nie mógł się tego spodziewać

2023-06-20 16:13

Przygotowania Jana Błachowicza do jego kolejnej walki, która odbędzie się w lipcu na gali UFC 291 idą pełną parą i "Cieszyński Książę" regularnie publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych kolejne posty oraz zdjęcia pokazujące, jak przygotowuje się do najbliższego starcia. Ostatni wpis Błachowicza spotkał się jednak z mocnymi komentarzami.

Do kolejnej walki Jana Błachowicza w federacji UFC został już zaledwie miesiąc. "Cieszyński Książę" 29 lipca zmierzy się w Salt Lake City z Alexem Pereirą i od dłuższego czasu ciężko trenuje, aby w oktagonie zaprezentować się najlepiej, jak to tylko możliwe. Były mistrz organizacji UFC nieustannie pokazuje swoim fanom w mediach społecznościowych, jak w pocie czoła trenuje przed walką, jednak jeden z jego ostatnich postów wzbudził duże emocje. Wszystko przez byłego zawodnika federacji HIGH League. 

Jan Błachowicz mocno oberwał, gdy pokazał się z byłym gwiazdorem HIGH League. Internauci ruszyli natychmiast

- It's a new training week! H•E•R•E W•E G•O 🔥- napisał na Instagramie Jan Błachowicz, publikując w serwisie zdjęcie z siłowni, na którym znajduje się obok Denisa Labrygi, który walczył niedawno z Konradem Karwatem, a także miał zmierzył się z Dawidem Załęckim. Obecność byłego zawodnika federacji HIGH League na zdjęciu nie spodobała się wielu osobom. 

Jan Błachowicz wziął w obroty byłego gwiazdora HIGH League i koszmarnie mu się oberwało! "Cieszyński Książę" nie mógł się tego spodziewać

Mistrzu twoj przeciwnik ciężko trenuje i nie z amatorami nieublizajac denisowi - napisał pod zdjęciem jeden z fanów "Cieszyńskiego Księcia". - troche cring promowanie tych pseudogangsterow - nie gryzł się w język kolejny z internautów komentując zdjęcie Błachowicza. 

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze