Joanna Jędrzejczyk zakończy karierę? Jest deklaracja Wojowniczki!

2020-07-31 13:43 RPS
Joanna Jędrzejczyk
Autor: East News Joanna Jędrzejczyk

Fani talentu Joanny Jędrzejczyk mogą spać spokojnie. Nasza wojowniczka, która kilka tygodni temu umieściła w mediach społecznościowych tajemniczy wpis, sugerujący że rozważa sportową emeryturę, wreszcie rozwiała wszelkie wątpliwości.

Asia ostatni pojedynek stoczyła w marcu w Las Vegas na gali UFC 248, gdzie po dramatycznym boju minimalnie przegrała z Chinką Weili Zhang w walce o pas wagi słomkowej. Mimo że Polka ostatecznie musiała uznać wyższość Chinki, swoją heroiczną postawą zdobyła serca kibiców na całym świecie, a zdaniem wielu, to jej ręka powinna powędrować do góry. Sędziowie niejednogłośnie opowiedzieli się za Chinką Wang.

Joanna Jędrzejczyk została WIKINGIEM. Szalona kreacja wojowniczki [ZDJĘCIE]

Po ciężkim boju Jędrzejczyk postanowiła wrócić do Polski, a w mediach społecznościowych ochoczo publikuje urocze zdjęcia z wakacji. Pod jednym z nich umieściła tajemniczy hashtag "33andretired" ("33 lata i emerytura"), a fani natychmiast rozpoczęli dywagować, czy to oznacza koniec kariery najsłynniejszej polskiej wojowniczki.

W komentarzach pod jednym ze zdjęć kibic zapytał ją wprost czy zamierza zawiesić rękawice na kołku. Odpowiedź naszej mistrzyni była krótka, ale treściwa: "nope" ("nie" - red.) - napisała JJ.

Joanna Jędrzejczyk ZAKOŃCZYŁA karierę? Szokujący wpis Polki [ZDJĘCIE]

Obecnie Jędrzejczyk wypoczywa na wakacjach w Polsce (była m.in. na Kaszubach i w rodzinnej Warmii). Czyżby ładowała akumulatory przed kolejny występem w klatce? Oby!

Najnowsze