Już 4 marca Mistrzostwa MMA! To największe zawody amatorskiego MMA w historii Polski!

i

Autor: MMA Już 4 marca Mistrzostwa MMA! To największe zawody amatorskiego MMA w historii Polski!

Mistrzostwa MMA

Gdzie oglądać Mistrzostwa MMA w Warszawie 4 marca 2023! To największe zawody amatorskiego MMA w historii Polski!

2023-03-04 11:54

Już 4 marca odbędą się 6. Mistrzostwa MMA, największe zawody amatorskiego MMA w historii Polski! Szykują się wielkie emocje. Rekordowa liczba zawodników z całego kraju będzie rywalizować w aż czterech klatkach o miano najlepszego i najlepszej. Turniej odbędzie się w hali OSiR Bemowo w Warszawie. Sprawdź, gdzie i jak można obejrzeć rywalizację zawodników.

To największe zawody amatorskie MMA w historii Polski. Do rywalizacji zgłosiło się blisko 600 zawodników i zawodniczek z ponad 150 klubów z całej Polski. Turniej odbędzie się w hali OSiR Bemowo w Warszawie, a zawodnicy powalczą w czterech klatkach w trzech kategoriach wiekowych - kadeci, juniorzy i seniorzy. Najlepsi mają szansę otrzymać powołania do kadry Polski. Szykują się wielkie emocje, to prawdziwe święto polskiego MMA.

Mistrzostwa MMA w Warszawie: Gdzie oglądać transmisję?

Dla kibiców, którzy zechcą obejrzeć Mistrzostwa MMA, mamy świetne wiadomości. Wstęp dla publiczności jest wolny. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć na kanale YouTube Stowarzyszenia MMA Polska. Dodatkowo finały będzie można śledzić na Kanale Sportowym oraz stronie TVP Sport.

Listen on Spreaker.
Najnowsze