Już 4 marca Mistrzostwa MMA! To największe zawody amatorskiego MMA w historii Polski!

i

Autor: MMA Już 4 marca Mistrzostwa MMA! To największe zawody amatorskiego MMA w historii Polski!

Mistrzostwa MMA

Gdzie oglądać Mistrzostwa MMA w Warszawie 4 marca 2023! To największe zawody amatorskiego MMA w historii Polski!

2023-03-04 11:54

Już 4 marca odbędą się 6. Mistrzostwa MMA, największe zawody amatorskiego MMA w historii Polski! Szykują się wielkie emocje. Rekordowa liczba zawodników z całego kraju będzie rywalizować w aż czterech klatkach o miano najlepszego i najlepszej. Turniej odbędzie się w hali OSiR Bemowo w Warszawie. Sprawdź, gdzie i jak można obejrzeć rywalizację zawodników.

To największe zawody amatorskie MMA w historii Polski. Do rywalizacji zgłosiło się blisko 600 zawodników i zawodniczek z ponad 150 klubów z całej Polski. Turniej odbędzie się w hali OSiR Bemowo w Warszawie, a zawodnicy powalczą w czterech klatkach w trzech kategoriach wiekowych - kadeci, juniorzy i seniorzy. Najlepsi mają szansę otrzymać powołania do kadry Polski. Szykują się wielkie emocje, to prawdziwe święto polskiego MMA.

Mistrzostwa MMA w Warszawie: Gdzie oglądać transmisję?

Dla kibiców, którzy zechcą obejrzeć Mistrzostwa MMA, mamy świetne wiadomości. Wstęp dla publiczności jest wolny. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć na kanale YouTube Stowarzyszenia MMA Polska. Dodatkowo finały będzie można śledzić na Kanale Sportowym oraz stronie TVP Sport.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze