Kim jest Alan Kwieciński, zawodnik gali FAME MMA 6?

2020-03-23 18:48 MSo
Kim jest Alan Kwieciński, zawodnik gali FAME MMA 6?
Autor: Instagram Kim jest Alan Kwieciński, zawodnik gali FAME MMA 6?

FAME MMA 6: Kim jest Alan Kwieciński? Czym się zajmuje? FAME MMA 6: Już w sobotę 28 marca odbędzie się kolejna gala freak-fightowej organizacji FAME MMA. Zdaniem wielu kibiców pierwsze dwa pojedynki zapowiadają się na jedne z najbardziej sportowych w historii organizacji. Wśród zawodników, którzy wystąpią na początku jest Alan Kwieciński - kim jest zawodnik FAME MMA?

Alan Kwieciński - kim jest?

28 marca do klatki FAME MMA po raz szósty w Polsce wyjdą popularni celebryci i postaci ze świata internetu. Wśród zawodników będzie także Alan Kwieciński! To jedna z osób, która ma największe doświadczenie w sportach walki w organizacji. Stoczył trzy zawodowe pojedynki - w tym jedną dla drugiej największej organizacji w Polsce, Fight Exclusive Night. Wówczas przegrał z Michałem Milkiem. Później mierzył się jeszcze w Armia Fight Night, Dragon Fight Night i Celtic Gladiator26. Jego bilans zawodowych starć to 1-3.

Alan Kwieciński może pochwalić się jednak efektownym nokautem. W pojedynku z Grzegorzem Białasem trafił podbródkowym, poprawił kopnięciem i zasypał leżącego rywala gradem ponad 20 ciosów. Walka skończyła się po dwunastu sekundach, choć sędzia mógł przerwać to starcie jeszcze szybciej!

Zawodnik FAME MMA 6 pojawił się w jednym z telewizyjnych reality-show. Był gwiazdą "Warsaw Shore", "Ex na Plaży" czy "Gry małżeńskie". Brał udział w castingach do "Top Model", ale od jakiegoś czasu skupia się na czymś innym. - Tamto (Warsaw Shore - dop. red.) to były zupełnie inne czasy, to była zabawa. Teraz pracuję jako DJ w klubach niż zarywać nocki jak koledzy w klubach na bramce, którzy pracują od wieczora do 4:00 rano, a ja mam tę możliwość, że zrobię imprezę na 2 lub 3 godziny, zarabiam dobre pieniądze i nie ryzykuję zdrowia tak jak oni - opowiadał w grudniu w rozmowie z MMANews.pl.

Jego konto na Instagramie śledzi ponad 200 tysięcy użytkowników. Oprócz zdjęć z treningów nie brakuje też fotografii z rodziną, ukochaną, a także różnych podróży. Jego przeciwnikiem na FAME MMA 6 będzie Arkadiusz "AROY" Tańcula. Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Ostatni trening zapasów w tym ROKU. Příspěvek sdílený Alan Kwieciński (@alan.kwiecinski),
Najnowsze