Kasjusz Don Kasjo Życiński

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

Kolejny zawodnik z UFC dla "Don Kasjo"? Ta gwiazda MMA chce walki w FAME MMA | KOLOSEUM

2021-05-16 13:35

Nikt nie wierzył, że ta walka będzie miała miejsce! Na jubileuszowej gali FAME MMA 10 gwiazdor „Warsaw Shore” Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (29 l.) zmierzył się z byłym mistrzem KSW i ex-zawodnikiem UFC, Normanem Parke'em (34 l.). Na koniec doszło do ogromnej awantury w ringu! Możliwe, że między zawodnikami dojdzie do rewanżu. Najpierw jednak miałby zmierzyć się z innym zawodnikiem największej organizacji MMA na świecie! To warunek stawiany przez "Stormina".

Pięć rund brudnej, bokserskiej walki rozgrzało fanów do czerwoności! Pojedynek decyzją sędziów zwyciężył Parke. Najmocniej na gorąco wypowiadali się szefowie. - Pierwszy raz w historii to federacja złoży protest. Dla mnie „Stormin” nie wygrał tej walki - mówił w ringu wściekły Michał Baron. Stawką był nie tylko pas „Króla FAME MMA”, ale również kilogramowa sztabka złota.

Boxdel przeprasza za swoje zachowanie po walce Don Kasjo - Norman Parke na FAME MMA 10. Kibice federacji są wściekli

Niewykluczone, że po kontrowersjach dojdzie do kolejnego pojedynku Parke'a z Życińskim. Były zawodnik UFC stawia warunki. - Chcesz rewanżu? Walcz z moim kumplem z teamu, Rhysem McKee! Zaakceptuj warunki i wtedy pomyślę, czy dać ci rewanż, jeśli go pokonasz - mówił Parke w rozmowie z „Super Expressem”. Czy McKee byłby zainteresowany pojedynkiem w freak-fightowej organizacji? - Nie ma problemu! Teraz będzie walczył w czerwcu. Co wolisz! W zależności, co woli. Boks czy kickboxing? Nie ma problemu - dodawał.

Rhys McKee stoczył w 2020 roku dwa pojedynki dla organizacji UFC. W debiucie dla największej federacji był rywalem... Khamzata Chimaeva. Ten pokonał go przez nokaut w pierwszej rundzie. Drugi pojedynek przegrał z Alexem Morono po jednogłośnej decyzji sędziów. Z pewnością byłby ciekawym rywalem dla "Don Kasjo"! „Stormin” w rozmowie oddał honory swojemu przeciwnikowi.

- „Don Kasjo” podszedł, wręczył mi pas i powiedział „dobra walka”. On o tym wie. Szanuje mnie. Jest mądrym gościem i chce robić show. Ja też go szanuję! Walczył dla Polski, ale imprezowanie przejęło jego życie - dodawał.

Norman Parke zaorał Michała "Boxdela" Barona po walce z Don Kasjo na FAME MMA 10! Kąśliwa riposta "Stormina"

NORMAN PARKE PO WALCE: BOXDEL OBCIĄGA DON KASJO!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze