Norman Parke zaorał Michała "Boxdela" Barona po walce z Don Kasjo na FAME MMA 10! Kąśliwa riposta "Stormina"

Don Kasjo, Norman Parke
Autor: Instagram/famemmatv Don Kasjo, Norman Parke

Walka Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem "Storminem" Parke na gali FAME MMA 10 zgodnie z oczekiwaniami przyniosła wiele emocji, jednak do historii najprawdopodobniej przejdzie to, co działo się po starciu "Don Kasjo" - Norman Parke. Jeden z włodarzy FAME MMA 10, Michał "Boxdel" Baron poinformował, że federacja nie zgadza się z decyzją i złoży protest. Niedługo później "Boxdel" przeprosił za swoje zachowanie, jednak i tak nie ominęła go kąśliwa riposta ze strony Normana Parke.

Widzowie jubileuszowej gali FAME MMA 10, do której doszło w ostatnią sobotę 15 maja bez wątpienia nie mogą narzekać na brak emocji. Zanim w oktagonie pojawili się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman "Stormin" Parke, bohaterowie karty walk gali FAME MMA 10 zaprezentowali się bardzo dobrze, robiąc wielkie show. Jak jednak mogliśmy się spodziewać, najwięcej emocji dostarczyła walka wieczoru, a więc starcie "Don Kasjo" - Norman Parke oraz to, co działo się później. Zdaniem sędziów, pięciorundowy pojedynek na punkty wygrał Norman "Stormin" Parke, jednak ogłoszenie werdyktu nie było końcem emocji, a dopiero ich początkiem. W oktagonie pojawili się bowiem włodarze FAME MMA, Michał "Boxdel" Baron oraz Wojciech Gola, którzy poinformowali, że nie zgadzają się z decyzją sędziów i mają zamiar złożyć protest. 

Włodarze FAME MMA chcą złożyć protest po walce Don Kasjo - Norman Parke

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt, a w szczególności Norman Parke, który mimo wszystko odebrał pas króla "Don Kasjo" oraz sztabkę złota. - Pierwszy raz w historii zdarzy się coś takiego, że to federacja złoży protest w stronę sędziów. Dla mnie "Stormin" Norman nie wygrał tej walki i zrobię wszystko, żeby przeanalizować tę walkę do końca i ch** mnie to obchodzi - wypalił do mikrofonu wyraźnie wzburzony "Boxdel". To sprawiło, że wielu fanów nie kryło swojego oburzenia w mediach społecznościowych wskazując, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. 

Arkadiusz Tańcula musiał dostać tlen! Okropne widoki po walce z Murańskim. Potrzebne były nosze

Norman Parke po ważeniu gali FAME MMA 10: Don Kasjo zasłużył na klapsy

Norman Parke zaorał Boxdela

Niedługo po tym, jak zakończyła się jubileuszowa gala FAME MMA 10 oraz opadły emocje towarzyszące zawodnikom i włodarzom federacji, Michał "Boxdel" Baron postanowił przeprosić Normana Parke za swoje zachowanie. - Chore emocje, zachowałem się jak burak z tym mikrofonem, ale za dużo dziś przeżyliśmy. Dziękuje Norman i Kasjo za super walkę! Piękne emocje, na końcu po prostu było już za gorąco. Przepraszam Norman z szacunku do swojego zawodnika nie powinienem w ten sposób się zachować. Robienie takiego eventu to ciężki temat - napisał na swoim Instagramie "Boxdel" niedługo po zakończeniu się gali FAME MMA 10. Szybko pod postem pojawił się komentarz Normana Parke, który okazał się niezwykle kąśliwą ripostą. - Good girl - napisał krótko "Stormin", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "dobra dziewczynka". 

Marta Linkiewicz szokuje przed Fame MMA 10. Pokazała intymne zdjęcie półnagiego ciała, przykrywa się tylko ręką (FOTO)

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze