Don Kasjo, Norman Parke

i

Autor: Instagram/famemmatv Don Kasjo, Norman Parke

Norman Parke zaorał Michała "Boxdela" Barona po walce z Don Kasjo na FAME MMA 10! Kąśliwa riposta "Stormina"

2021-05-16 7:53

Walka Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem "Storminem" Parke na gali FAME MMA 10 zgodnie z oczekiwaniami przyniosła wiele emocji, jednak do historii najprawdopodobniej przejdzie to, co działo się po starciu "Don Kasjo" - Norman Parke. Jeden z włodarzy FAME MMA 10, Michał "Boxdel" Baron poinformował, że federacja nie zgadza się z decyzją i złoży protest. Niedługo później "Boxdel" przeprosił za swoje zachowanie, jednak i tak nie ominęła go kąśliwa riposta ze strony Normana Parke.

Widzowie jubileuszowej gali FAME MMA 10, do której doszło w ostatnią sobotę 15 maja bez wątpienia nie mogą narzekać na brak emocji. Zanim w oktagonie pojawili się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman "Stormin" Parke, bohaterowie karty walk gali FAME MMA 10 zaprezentowali się bardzo dobrze, robiąc wielkie show. Jak jednak mogliśmy się spodziewać, najwięcej emocji dostarczyła walka wieczoru, a więc starcie "Don Kasjo" - Norman Parke oraz to, co działo się później. Zdaniem sędziów, pięciorundowy pojedynek na punkty wygrał Norman "Stormin" Parke, jednak ogłoszenie werdyktu nie było końcem emocji, a dopiero ich początkiem. W oktagonie pojawili się bowiem włodarze FAME MMA, Michał "Boxdel" Baron oraz Wojciech Gola, którzy poinformowali, że nie zgadzają się z decyzją sędziów i mają zamiar złożyć protest. 

Włodarze FAME MMA chcą złożyć protest po walce Don Kasjo - Norman Parke

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt, a w szczególności Norman Parke, który mimo wszystko odebrał pas króla "Don Kasjo" oraz sztabkę złota. - Pierwszy raz w historii zdarzy się coś takiego, że to federacja złoży protest w stronę sędziów. Dla mnie "Stormin" Norman nie wygrał tej walki i zrobię wszystko, żeby przeanalizować tę walkę do końca i ch** mnie to obchodzi - wypalił do mikrofonu wyraźnie wzburzony "Boxdel". To sprawiło, że wielu fanów nie kryło swojego oburzenia w mediach społecznościowych wskazując, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. 

Arkadiusz Tańcula musiał dostać tlen! Okropne widoki po walce z Murańskim. Potrzebne były nosze

Norman Parke po ważeniu gali FAME MMA 10: Don Kasjo zasłużył na klapsy

Norman Parke zaorał Boxdela

Niedługo po tym, jak zakończyła się jubileuszowa gala FAME MMA 10 oraz opadły emocje towarzyszące zawodnikom i włodarzom federacji, Michał "Boxdel" Baron postanowił przeprosić Normana Parke za swoje zachowanie. - Chore emocje, zachowałem się jak burak z tym mikrofonem, ale za dużo dziś przeżyliśmy. Dziękuje Norman i Kasjo za super walkę! Piękne emocje, na końcu po prostu było już za gorąco. Przepraszam Norman z szacunku do swojego zawodnika nie powinienem w ten sposób się zachować. Robienie takiego eventu to ciężki temat - napisał na swoim Instagramie "Boxdel" niedługo po zakończeniu się gali FAME MMA 10. Szybko pod postem pojawił się komentarz Normana Parke, który okazał się niezwykle kąśliwą ripostą. - Good girl - napisał krótko "Stormin", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "dobra dziewczynka". 

Marta Linkiewicz szokuje przed Fame MMA 10. Pokazała intymne zdjęcie półnagiego ciała, przykrywa się tylko ręką (FOTO)

Sonda
Fame MMA 10 - Norman Parke słusznie wygrał z Don Kasjo?
Najnowsze